herşey çıkıyor

Gündem

Şafak Mahmut yazıcıoğlu’nun eşi Ece Erken ile ilgili olay yaratacak iddia… Şafak Mahmut yazıcıoğlu’nun katil zanlısı Seccad Yeşil’in c*nayet gecesi evinde kaldığı Fatih Sipahi Ece Erken’in katil za-nlılarından Serkan Dakman ile geçmişte Çeşme tatiline gittiğini ileri sürdü.

Seccad Yeşil’in c*nayet gecesi evinde kaldığı Fatih Sipahi’den olay iddia: Ece Erken tanıyor!
Ece Erken kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Drej Ali olarak bilinen Ali Yasak’ın kendi ismini taşıyan yeğeni Ali Yasak ve Kadir Yasak’ın yakalanmasının ardından ka*til zanlısı olarak aranan Seccad Yeşil ve Serkan Dakman’ın bulunması için çağrı yapmıştı. Ece Erken Seccad Yeşil’in ci*n*ayet gecesi Fatih Sipahi’nin evinde kaldığını belirttiği paylaşımının ardından Fatih Sipahi’den çok konuşulacak bir dizi paylaşımla yanıt geldi.

‘Ece Erken Serkan Dakman ile yıllar önce Çeşme’ye tatile gitti’ iddiası: Fatih Sipahi kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ece Erken’in, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun katil zanlılarını tanıdığını iddia ederek, za-nlılardan Serkan Dakman ile yıllar önce Çeşme’de tatil yaptığını öne sürdü.

İşte Fatih Sipahi’nin Ece Erken ile ilgili o açıklaması:İşte Fatih Sipahi’nin o açıklamaları: “Arkadaşlar Ece Erken adımı geçirerek bir story atmış o yüzden açıklama yapmak istedim. Seccad Yeşili 15 senedir tanırım 3-4 ayda bir görüşürüm. Olay gecesi beni görüntülü arayarak seninle a-cil bir şey konuşmam lazım diyerek evime geldi ve ‘Arkadaşım birini vurdu’ diyerek olayı anlattı.

‘Benim burada ne suçum var adımı geçiriyorsun Ece Erken’ : Kendisine olay yerindeymiş 3 saat sonra Şafak Mahmut Yazıcıoğlu’nun öldüğü haberleri yayılınca telefonunu kapatarak evimden gitti. Sabah organize şubeye giderek ifademi verdim tanık olarak eklediler. Benim burada ne suçum var adımı geçiriyorsun Ece Erken?

‘Serkan Dakman ile seneler önce beraber Çeşme’de tatile yapmadınız mı’ : Seccad Yeşil ile seninde bir sürü ortak arkadaşın var. Serkan Dakman ile seneler önce beraber Çeşme’de tatile yapmadınız mı? Bu insanları tanımıyormuş gibi story atıp şov yapacağına eline bir Yasin al da kocana dua et!”

Fatih Sipahi Ece Erken’e dava açtı: Fatih Sipahi, Ece erken’in, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun katil zanlıları serkan Dakman ve Seccad Yeşil’i önceden tanıdığı ve c*nayetin ardından tanımazlıktan geldiğini öne sürdüğü bu paylaşımının ardından, Instagram’da Ece Erken’in açıklamalarında kendi ismini geçirmesi dolayısıyla dava açacağına dair avukatının açıklamasını paylaştı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni gelişme: Öte yandan İstanbul’da sahibi olduğu restoranında öldürülen avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu c*nayetiyle ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı. Gözaltına alınan 11 şüphelinin ek gözaltı süresi talep edilmek üzere adliyeye gönderildiği öğrenildi. Şüpheliler bu sabah Bakırköy Adliyesi’ne gönderildi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde toplamda 11 şüpheli yakalandı: Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetiyle ilgili 2 şüphelinin ardından 9 zanlı daha yakalandı. Yakalananlar arasında İki gündür her yerde aranan ve tetiği çektiği belirlenen Kadir Yasak ile ağabeyi Ali Yasak yakalandı ancak Seccad Yeşil ve Serkan Dakman henüz yakalanmadığı için sürek avı başlatıldığı öğrenildi.
Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ö-lü-müyle ilgili soruşturmayı yürüten Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kamera kayıtlarından tetiği çekenin Kadir Yasak olduğunu tespit etmişti. C*nayetin hemen ardından Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile para anlaşmazlığı bulunan Gökhan Karakan ile Uğur Can Bilge gözaltına alınmıştı.

Seccad Yeşil’den Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun evlendiği gün dikkat çeken paylaşım: Şafak Mahmutyazıcıoğlu ci*ayet-inin firarilerinden Seccad Yeşil’in yaptığı bir paylaşım, husumetin çok daha öncelere dayandığı şüphesini oluşturdu. Ece Erken’in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ö-ldüren infaz timinde olan Seccad Yeşil’in paylaşımı şaşkınlık yarattı.

Sunucu Ece Erken ile eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu 28 Haziran 2021’de evlendiklerini duyurmuştu. K*til zan-lılarından Seccad Yeşil’in aynı tarihte ve son yaptığı paylaşım ortaya çıktı! Seccad Yeşil’in aynı gün ‘Allah Büyük’ paylaşımı yaptığı ortaya çıktı. Bu paylaşım akıllarda soru işareti bıraktı..

Fatih Sipahi Mehmet Dinçerler’in arkadaşı çıktı! Adının Ece Erken ile ilk kesişmesi bu değil: Bu ortalığı karıştıran iddiaların ardından Ece Erken’den henüz yanıt gelmedi ancak gözler Fatih Sipahi’ye çevrildi. Fatih Sipahi’nin kişisel Instagram hesabında, Hadise’nin evlilik hazırlığı yaptığı iş insanı sevgilisi Mehmet Dinçerler ile pozu dikkat çekerken, Fatih Sipahi’nin Ece Erken ile yıllar evvel başka bir haberde daha adının geçtiği gerçeği gün yüzüne çıktı.

Ece Erken, eski eltisinin kendisini ö-ldürmek için Fatih Sipahi’den yardım istediğini öne sürmüştü: Sunucu Ece Erken, Mayıs 2020’de, eski eltisi Güldeniz Uçar’ı savcılığa şikayet ettiğini belirtip dilekçesinde eski eltisinin kendisini vu-rdurmak istediğini yazmıştı. Avukatı Mete Menekşe aracılığıyla savcılığa başvuran Ece Erken, dilekçesinde eski eltisi Güldeniz Uçar’ın bir facetime sohbeti sırasında kendisini vu-rdurtmak için Fatih Sipahi isimli bir arkadaşından yardım istediğini, bu sohbete tanıklık eden Fatih Sipahi’nin güzellik merkezi sahibi olan eski sevgilisi Özge Özel’in de durumu kendisine ilettiğini ifade etmişti.

Fatih Sipahi kimdir: Fatih Sipahi’nin adı yine aynı dönemde eski sevgilisi Özge Özel’in sahibi olduğu güzellik merkezini kurşunlaması olayıyla gündeme gelmişti. Ece Erken’in de bu olay nedeniyle can güvenliğinden endişe ettiği için suç duyurusunda bulduğu belirtilmiş; Erken, kızgın olduğu eski eltisi Güldeniz Uçar hakkında Instagram hesabından katıldığı bir canlı yayın sohbetinde de ağır sözler sarf etmişti.

Fatih Sipahi’nin mesleği ne: Fatih Sipahi’nin mesleğinin demir çelik ticareti olduğu edinilen bilgiler arasında. Yıllar önce birlikte olduğu güzellik merkezi sahibi Özge Özel’le fırtınalı bir ilişki yaşadığı, muhafazakar ailesinin gelin adayı Özge Özel’i rahat giyim tarzı ve paylaşımları nedeniyle kabul etmek istemediği de magazin basınında gündeme gelmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.