herşeyi bildiği söyleniyor

Gündem

Koronavirüs sa-lgınını daha ortaya çıkmadan bilen Azerbaycanlı Şaman Ka-hin’in 2021 ke-hanetleri t-üyler ürpertti. 2020 yılı için söyledikleri bir bir çıkan ka-hinin kı-yamet senaryosu olarak nitelendirilebilecek 2021 ke-ha-netlerinde Türkiye de var.

2020 yılı tüm dünya için fe-laket yılı oldu. Başta koronavirüs salgını olmak üzere de-premler, ya-ngınlar gibi doğal a-fetler insanlığın zor zamanlar geçirmesine neden oldu. İnsanlık bir an önce 2020 yılını unutmaya çalışırken, 2021 için ortaya atılan kehanetler duyanları karamsarlığa sürükledi.

Koronavirüsü önceden bilen ve diğer ke-hanetlerde de başarılı olan Azerbaycanlı Şaman Ka-hin’in 2021 Yılı İçin Türkiye ve dünya ke-hanetleri tüyler ür-pertti. İşte o ke-hanetler.

Toprak tam üç defa sallanacak. İlk sallantı yılın başlarında. Joe Biden, Türkiye’nin arkasından kuyuları kazacak. Yeditepeli güzel şehir üzerinde kara bulutlar var. Deniz kabarıyor, kendisinden alınanı geri alacak. Çiçekler açana kadar herkes evlerinde oturacak ama musibet bu yıl da bitmeyecek.
Koronavirüs sa-lgını devam edeceği gibi yeni salgınlar da kapıda. Türk siyasetinde bir lider köşeye sıkışacak ve bile bile hata yapacak.

Toplu hayvan ö-lü-mleri görülecek. ABD’de 11 Eylül benzeri bir olay yaşanacak. Dünya Sa-vaşı’nın kıvılcımları çıkacak ama sa-va-şa daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.