Hesaplara yatırılacak

Gündem

Ancak belirli şartları taşımak gerekiyor. Son dakika haber milyonlarca insan için umut kaynağı olacak. Gelişme ile ilgili bütün detayları yazımız içeriğinde inceleyebilirsiniz. Manşetlerde hesaplara 1.750 TL yatırılacak başvuru şart ve koşulları açıklandı başlığı ile geçen haber bir anda gündem yarattı.

Emekli olan bütün vatandaşların banka hesaplarına geri ödeme şartı aranmaksızın belirli tutarlarda promosyon ödemesi yapılıyor. Bankalar maaşlarını kendi şubelerine taşıyan emeklilere promosyon ödemesi yapmak için adeta yarışıyor. Bir promosyon ödemesi haberi de Yapı Kredi Bankasından geldi.

Yapı Kredi Bankası’ndan Promosyon Ödemesi

Emekli olan vatandaşlar için bir güzel haber de Yapı Kredi Bankasından geldi. Banka resmi internet adresi üzerinden yeni bir açıklamada bulundu. Yapılan açıklamaya göre maaşlarını Yapı Kredi bankasına taşıyanların verdikleri taahhüt kapsamında hesaplarına 1.750 TL yatırılacak. Promosyon ödemesi içinse son başvuru tarihi 31 Aralık 2021 olarak belirlendi.

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklama ve başvuru koşulları ile ilgili detayları yazımız içeriğinde bulabilirsiniz. Banka 1.750 TL promosyon ödemesi yapacaklarını açıkladı. Emekli maaşlarını Yapı Kredi bankasına taşıyanlar bu promosyon ödemesinden geri ödemesiz olarak faydalanabilecekler. Koşullar ise Yapı Kredi bankasının resmi web sitesi üzerinden paylaşıma açıldı.

Promosyon ödemesi yapan Bankalar arasına bir yeni Banka daha eklenmiş oldu. Yapı kredi bankası tarafından başlatılan kampanya ise 31 Aralık tarihine kadar devam edecek. Mobil internet şubeleri ve aynı zamanda banka şubeleri üzerinden bilgilere erişim sağlanıyor. Yapı Kredi bankası mobil bankacılık üzerinden Sgk maaşına sahip olan kişiler referans sunarak kampanyaya katılım gösterebiliyor.

Aynı zamanda belirtilen sms iletişimi ile onay alınması durumunda işlem gerçekleştiriliyor. Kampanya katılımları ise 5 iş günü içerisinde yapılmak zorunda. Düzenlenen bu kampanya ise emekli olan bütün vatandaşlar için geçerli olacak. Maaşlarını Yapı Kredi Bankasına taşımak isteyen emekliler sunulan bu promosyon ödemesinden şartlar dahilinde yararlanacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.