ibo

Magazin

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’den uzen haber geldi. Milyonlarca hayranı olan ve sanatçının sevenleri bu haberi duyunca üzüntüye bo-guldular. Haber az önce yayınlandı. ve detay paylaşıldı. İbrahim Tatlıses’in ilk eşi Adalet Tatlı’dan olan büyük oğlu Ahmet Tatlıses şu günlerde önemli bir sağlık sorununa karşı mücadele veriyor.

İDO HASTANEYE KOŞTU Tv100’den Barış Agil’in haberine göre Tatlıses Ulus’ta bulunan özel bir hastanede be-yin a-m-eliyatı oldu. Ahmet Tatlıses’i hastanede ziyaret eden isimlerden biri de kardeşi Ido Tatlıses oldu.

Ahmet Tatlıses, İbrahim Tatlıses’in Urfa’da evlendiği ilk eşi Adalet Tatlı’dan olan üç çocuğundan biridir. İbrahim Tatlıses’in 7 çocuğundan biri olan Ahmet Tatlı, bir dönem ünlü şarkıcı Ceylan ile nikah masasına oturmuş, ancak ikilinin evliliği uzun sürmemiştir.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in büyük oğlu Ahmet Tatlıses’ten ko-rkutan bir haber geldi. İbrahim Tatlıses’in ilk eşi Adalet Tatlı’dan olan büyük oğlu Ahmet Tatlıses, şu sıralar önemli bir sağlık problemiyle bo-ğu-şuyor. Ünlü isim, kısa süre önce özel bir hastanede be-yin a-m-eliyatına alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.