İclal aydın

Magazin

Oyuncu İclal Aydın köpeğini gezdirirken sokak köpeklerinin s-aldırısına uğradı. İ-mdadına bir gencin yetiştiğini söyleyen Aydın, köpeklerden birinin bacağını ı-sırdığını duyurdu. İclal Aydın sosyal medya hesabı üzerinden köpek s-aldırısına uğradığını açıkladı. Aydın paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Bu sabah da her zamanki gibi gün ağarırken uyandık. İlk işimiz Marlon’la tuvalet yürüyüşüne çıkmak olur. Bu sabah da neşeyle çıktık evden. Bir iki sokak uzaklaşmıştık ki bir grup sokak köpeği ile burun buruna geldik.

Neden bilmiyorum ama köpekler Akitaları sevmiyor. Sokak köpekleri Marlon’u görünce çılgına döndü. Gerçek bir i-t dalaşının ortasında kaldım. Birbirlerine öyle bir g-irdiler ki ayırmama imkân yok!

Gece yağmur yağmış. Her yer çamur içinde. Köyün her yanında her gün erkenden gürültüye başlayan site inşaatları var fakat her nasılsa o saatte bir Allah’ın kulu yok. Kim kimi ı-sırıyor, kim nereye s-aldırıyor karıştı. Köyümüzün çok yaşlı s-akat bir çoban köpeği var. Beni yerde görünce koşarak gelip beni kurtarmak için k-avgaya daldı ama onu da savuşturdular. Neyse ki feryadıma köyün gençlerinden biri yetişti. Sokak köpeklerini kovalamayı başardı. Marlon’la çamur içinde girdik eve.

Bacağımda, sırtımda, kollarımda ağrı hissediyordum ama tam olarak ne olduğunu anlayamamıştım. Sonuçta bir i-t d-alaşının ortasında kalmış, oğlumu sokak köpeklerine bırakmamıştım. Bir şekilde o a-rbedede ben de payıma düşeni almışımdır diyordum.

Eve girince gördüm ki bir tanesi beni bacağımdan ı-sırmış ama hangisi? Sonuç: t-etanoz ve dört aşamalı k-uduz a-şısı programı nedeni ile tüm seyahat planlarının ertelenmesi. Marlon’da asabiyet. Bende giderek artan beden ağrısı. E, tabii sokağa çıkma korkusu… Kalbimi sızlatan o yaşlı köpek var ya… Ah canım benim be…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.