ikinci kez

Magazin

Geçtiğimiz yıl aralık ayında koronav-irüs testi pozitif çıkan ve gördüğü tedavi sonrasında iyileşen Gülben Ergen, ikinci kez koronavi-rüse yakalandığını duyurdu. İlk olarak Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan koronavi-rüs ile mücadele sürüyor.

V’irüs, televizyon ve sanat dünyasının ünlü isimlerinden pek çok kişiye de bulaşmaya devam ediyor. Son olarak şarkıcı Gülben Ergen’in de testi pozitif çıktı. Ergen, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile C-ovid-19’a yakalandığını duyurdu.

İKİ KEZ A-ŞIMI OLDUM

Ünlü şarkıcı, “C-orona oldum. Vakti ve sıram gelince iki kez aş-ımı oldum. Bir daha test yaptırmadım. A1ntikor baktırmadım. Üç oğlum yüzyüze eğitime başlayacaklar. Sağlık sektöründe emek veren herkese sevgim saygım anlayışım ve minnetim sonsuz” dedi.

A*ŞI OLUNCA CORONA OLMUYORSUNUZ DENMİYOR

Ergen, bir sonraki paylaşımında da şu ifadeleri kullandı: A-şı olunca c-orona olmuyorsunuz denmiyor. Olursanız e-ntübe olmadan, muhtemelen h’astaneye kaldırılmadan, rahat atlatabilirsiniz deniyor. Okulların açılması yaklaştıkça v-efat oranları çoğalıyor. Bu bilimsel çağrıya kulak verin. Artık okullar kapanmasın. Eğitim durmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.