ilk defa böyle oldu

Magazin

Her yıl Ramazan ayında seyirci karşısına çıkan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, canlı yayın esnasında gelen sorulardan birine sinirlendi. ATV ekranlarında seyircisiyle buluşan Nihat Hatipoğlu, bu yıl da Müslümanların sorularını yanıtsız bırakmıyor.

Özellikle Ramazan ayı ile özdeşleşen programında her sene birbirinden ilginç “Oruç” soruları gündem olurken, Hatipoğlu, bazı sorular ve yanıtlar karşısında kızgınlığını gizleyemiyor. Ramazan ayında gelen sorular haricinde, Hatipoğlu’nun hitabını eleştiren bir izleyici Hazreti Va-h-şi’ye “Hazreti” denmesini yanlış bulunca olanlar oldu. Nihat Hatipoğlu’nu canlı yayında çileden çıkaran eleştiride “Hz. Hamza’yı öldüren Va-h-şi’ye Hazreti dememelisiniz” ifadeleri yer aldı.

Prof. Dr. Hatipoğlu ise, “Sen kimsin ya? Edep. Her kitapta bu böyle geçer” ifadelerini kullanarak tepkisini dile getirdi.

“Senin ne had-dine? Sen kimsin?” Sinirlerine hakim olamayan Nihat Hatipoğlu, hemen ardından “Kendini çok bildiğini zannediyorsun. İki kelime okumuşsun okuduğunu da yanlış okumuşsun. Senin ne had-dine? Sen kimsin? Önce peygamberin sahabesine nasıl böyle dersin?” ifadelerini kullandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.