ismail küçükkaya

Magazin

Herkesten saklıyordu bakın eşi kim çıktı! Ayrıntılar Haberin Detayındadır…
İsmail Küçükkaya’nın eşi Bakın Kim Çıktı. Kısa bir süre önce evlenen İsmail Küçükkaya’nın eşinin bilinmeyen özelliği ortaya çıktı.

Gazeteci ve haber programı sunucusu İsmail Küçükkaya, Samsun’da görev yapan görsel sanatlar öğretmeni Eda Demirci ile dünyaevine girdi. Fox TV ekranlarında hafta içi her gün Çalar Saat isimli haber programının yıllardır sunuculuğunu yapan İsmail Küçükkaya, 3 yıl önce Eda Demirci ile dünya evine girmişlerdi.

Henüz nedeni bilinmemekle birlikte çıktıkları mahkeme karşısında tek celsede anlaşmalı olarak boşanan ünlü sunucu, öğretmen eşi için aylık 15 bin tl nafaka ödemeyi kabul etti.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA KİMDİR?

1972 yılında Kütahya Simav’da dünyaya gelen İsmail Küçükkaya, ilk ve orta öğrenimini Kütahya’da gördü.Üniversite öğrenimini ise Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölümünde tamamladı.

İsmail Küçükkaya, gazetecilik kariyerine 1991 yılında Hürriyet Gazetesi’nde muhabirlik yaparak başladı. Hürriyet Gazetesi’nde çalıştıktan sonra Sabah ve Star gazetelerinde görev aldı. 2000 yılında Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başlayan gazeteci, 2003 yılında köşe yazarlığını da sürdürerek SkyTürk TV’de Ankara temsilcisi olarak çalışmaya başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.