istanbul

Gündem

İMAM-I RABBANİ’NİN 2022 İSTANBUL İÇİN SÖYLEDİĞİ K-E-HANETLER Rabbani bu önemli kitapta deprem tahmini yaparak büyük istanbul depreminin net tarihini tahmin ediyor.

Ahmed El Sehrendi yani diğer adıyla İmam-ı Rabbani zamanda yolculuk etmeyi başardı mı? 2000 ile 2700 yılları arasında seyahatlar ve zaman yolculuğu yaptığını belirten Rabbani bu yolculuklarını 3 önemli kitapta topladı. Bu kitaplardan iki tanesi kayıpken bir tanesi ise önemli bir sahaf ve koleksiyonerin elinde bulunuyordu. Ahmet nedimin bu kitaba ulaşması ile 2000 – 2200 yılları arasında yaşanacak bir çok şey deşifre oldu. İstabul depremi, kanal istanbul, nükleer saldırı ve nüfusun büyük bir bölümünü yok edecek virüs salgını.

Rabbani bu önemli kitapta deprem tahmini yaparak büyük istanbul depreminin net tarihini tahmin ediyor. Bu tahmin doğru çıkacak mı bilinmez. Yaşadıkları ve anlattıkları ise büyük sır. 2022 yılında gerçekleşeceği söylenen kehanetler El Sehrendi Efendi’nin İstanbul Cehennemi adı altında yazdığı yazılarla ortaya çıktı. Osmanlı’nın Nostradamus’u olarak adlandırılan Sehrendi Efendi’nin söylediklerine göre 2022’de toplam nüfusu 17 milyona ulaşacak olan İstanbul’da büyük bir deprem gerçekleşecek. Depremde 2,6 milyon insanın hayatını kaybedeceğini belirten El Sehrendi Efendi söz konusu depremden 4 yıl sonra da bu sayının 3,2 milyon olarak ortaya çıkacağını bildiriyor.

K-e-ha-netlerinde kanal inşaatlarından da bahseden El Sehrendi Efendi, çoğu kişinin aklında soru işaretinin oluşmasına sebep oluyor. İşte El Sehrendi Efendi’nin ikinci kanal inşaatı’ndan bahsettiği o satırlar… “Deprem , bo-ğaza paralel yapılmakta olan ikinci kanal inşaatı üzerinden küçük ve Büyükçekmece havzalarını açarak daha sonra durdurulamayacak olan coğrafi bir değişikliğin başlangıcını oluşturdu. Şehrin nüfusu ö-l-ü-m ve kayıplar sonucu 17 milyondan 6 milyona düştü. Avrupa yakasındaki sahil yerleşkeleri zemin kayması yüzünden yerleşime kapatıldı.”

Günümüze geldiğimizde.. “Nüfusu ölüm ve kayıplar sonucu 17 milyondan 6 milyona düştü.” bu gün nüfus gerçekten 17 milyon civarı ve takip edenler bilir. Her zaman yazılarımda oransal olarak söylediğim bu deprem ve hemen sonrasında (K-a-n kaybı, açlık ve susuzluk, s-algın, ya-ngın vs…) 2 milyon insanın hayatını kaybedeceği… Bu konu çok uzun belki 100 sayfa yazılırda okumazsınız. Topluma ö-l-ü-m-lü bir hastalığın sırrını verseniz 40 sayfada onu baştan aşağı okumaz gözü hemen formülün yazıldığı yeri arar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.