istanbul için

Gündem

Kassandra olarak bilinen gizemli ka-hinin yeni tahminleri ortaya çıktı. Kassandra’nın öngörülerinde İstanbul hakkında endişelendirici detaylar yer aldı.

Ünlülerin astroloğu olarak tanınan ve hakkında bugüne dek pek fazla bilgiye ulaşılamayan astrolog Kassandra’nın Türkiye kehanetleri tüyler ürpertti. Kassandra, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerin Kassandra, gökyüzünde pa-tla-yacak olan bir bo-mba gördüğünü ve bunun kuvvetli yağışlara işaret olduğunu belirterek, bazı bölgelerde sel fe-laketi sinyali verdi.

Ünlü astrolog, bu yağışların büyük şehirlerde toprağı ıslatıp barajları doldurmayacağını dile getirdi. Büyük çapta depremlerin Türkiye’yi beklediğini dile getiren Kassandra, deprem ko-rkusunun herkesi e-sir alacağını söyledi. Kassandra, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerin susuzluk sorunuyla b-oğ-uşmak zorunda kalacağını belirtti.

Ayrıca ilerleyen yıllarda, koronavirüs benzeri salgın hastalıkların, yeni türleriyle mücadele etmek zorunda kalınabilir. Ülkeler arasında gerginliklerin artacağını söyleyen astrolog, bu gerginliklerin gözdağı ile sınırlı kalacağını ifade etti. Ülkeler, bu kafa tutmanın savaşa dönüşmesinden korkacağı için yalnızca sözlü olarak birbirlerini rahatsız etmeyi tercih edecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.