kaan

Magazin

Kaan Urgancıoğlu ile kardeşi aynı dizideymişler… Son dönemde yer aldığı Aşk 101 ve Yargı dizileri ile adından söz ettiren yakışıklı oyuncu

Kaan Urgancıoğlu sosyal medyanın konuşulanlarından oldu. Aşk 101 ve Yargı dizilerinde partneri Pınar Deniz ile büyük bir uyum tutturan ve başarılı oyunculuğu ile övgüleri toplayan Kaan Urgancıoğlu özel hayatı ile de merak edildi.

Sosyal medyada 2 milyona yakın kişinin takip ettiği Kaan Urgancıoğlu paylaşımları ile de büyük ilgi görüyor. Kaan Urgancıoğlu’nun kendisi kadar ünlü olmasa da izinden giden kardeşi Can Urgancıoğlu ile pozlarına adeta yorum yağdı.

Aşk 101’in yıldızı Kaan Urgancıoğlu’nun kardeşi Can Urgancıoğlu ile benzerlikleri dikkat çekerken “Kaan’ın sarışın hali” yorumları yapıldı. İşte şimdilerde Yargı’nın Savcı Ilgaz’ı olarak ekranlarda boy gösteren Kaan Urgancıoğlu’nun kardeşi…

Son dönemde yer aldığı Aşk 101 ve Yargı dizileri ile adından söz ettiren yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu sosyal medyanın konuşulanlarından oldu. Aşk 101 ve Yargı dizilerinde partneri Pınar Deniz ile büyük bir uyum tutturan ve başarılı oyunculuğu ile övgüleri toplayan Kaan Urgancıoğlu özel hayatı ile de merak edildi. Sosyal medyada 2 milyona yakın kişinin takip ettiği Kaan Urgancıoğlu paylaşımları ile de büyük ilgi görüyor.

Kaan Urgancıoğlu’nun kendisi kadar ünlü olmasa da izinden giden kardeşi Can Urgancıoğlu ile pozlarına adeta yorum yağdı. Geçmişte aynı dizide yer aldıkları ortaya çıkan Kaan Urgancıoğlu’nun kardeşi Can Urgancıoğlu ile benzerlikleri dikkat çekerken “Kaan’ın sarışın hali” yorumları yapıldı.

KAAN URGANCIOĞLU KİMDİR?

Kaan Urgancıoğlu, 8 Mayıs 1981 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümü mezunudur. Üniversite eğitimi aldığı sırada oyunculuğa merak salan Kaan Urgancıoğlu okulunu dondurmuş ve oyunculuk üzerine eğitim almıştır. 2008 yılında New York’taki Stella Adler Studie of Acting’de oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2002 yılında yayınlanan Karaoğlan dizisi ile yaşayan Kaan Urgancıoğlu, Kara Sevda, Uzaklarda Arama, Panze-hir, A.Ş.K., Son, Leyla ile Mecnun, Düşman Kardeşler, Ac-ayip Hikayeler, Bir Ömür Yetmez, Peşpeşe, Düriye’nin Güğümleri, Büşra, Ayrılık, Limon Ağacı, Tutsak, Son Ders: Aşk ve Üniversite, İlk Aşk, Gülpare, Azap Yolu, Ah Polis Olsam, Yeniden Çalıkuşu, Sessiz Gece, Seni Çok Özledim, Körfez A-teşi, Ispanaktan Nağmeler, Avrupa Yakası, Kampüsistan gibi yapımlarda rol almıştır. Kaan Urgancıoğlu, 1.82 metre boyunda, 75 kilo ve Boğa burcudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.