kanaldan açıklama

Gündem Magazin

Kısa sürede fenomen olan. Hem reyting hem de sosyal medyada zirvede olan Yargı dizisinde f-laş bir gelişme y-aşandı. Dizinin yayınlandığı Kanal D. Projeyle ilgili açıklama yaptı. İşte detaylar…

Kanal D’de pazar akşamları ekrana gelen. ‘Yargı’ dizisinde f-laş bir gelişme y-aşandı. Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu’nun başrolünü paylaştığı. ‘Yargı’ dizisi bu hafta ekrana gelmeyecektir. Kanal D’nin yaptığı açıklamada:

“Sevgili izleyicilerimiz, her pazar akşamı yeni bölümleriyle ekrana gelen dizimiz Yargı’nın yayınına kısa bir sağlık arası veriyoruz. Hikayemiz 9 Ocak Pazar akşamı kaldığı yerden devam edecektir” i-fadelerini kullanmıştır. Pınar Deniz’in de dizinden ayrılacağı i-ddia edilmiştir. Pınar Deniz haberleri ya-lanlamıştır.

Yargı dizisinin yeni bölümü özeti şu şekildedir: Ceylin, nöbetçi ma-hkemede sessiz kalınca. Hakime tarafından t-utuklu y-argılanması için c-ezaevine yollanır.

Ceylin’in ş-ok durumunda. H-apse gitmesine gönlü razı olmayan Ilgaz. Onu kendi odasına getirir ve kapısını kilitler. Burada ona güçlendirici cümleler kurarken, dışarıda Pars ç-ıldırır.
Ceylin hala ş-okun etkisindedir. Ilgaz onu, sevdiğini söyleyerek kendine getirir. Ceylin, g-özyaşları içinde c-ezaevi aracına bindirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.