karne bekliyorlardı ama

Gündem

Saat 08.30 gibi büyük bir gürültü duyan komşular önce ne olduğunu anlamadı.
Evin bahçesine gittiğinde 11. Sınıf öğrencisini gördüler Samsun’da çocuklarının eve karne getirmesini bekleyen Uludağ ailesi,

oğullarının 4. kattaki evlerinden dü-şe-rek ö-ldü-ğü haberini alınca yıkıldı. A-c-ı haber sonrası gözyaşlarına bo-ğula-n anne ile baba sinir krizi geçirdi. Saat 08.30 gibi büyük bir gürültü duyan komşular önce ne olduğunu anlamadı. Saat 10.00 gibi merdivenleri temizleyen temizlikçi kadın apartmanın arka bahçesindeki beton zeminde Kartal Emir Uludağ’ı yerde yüzüstü yatar halde fark ederek komşulardan yardım istedi. Olay polise ve sağlık ekiplerine haber verildi.

HABERİ İŞTEYKEN ALDILAR
Olay yerine giden sağlık ekipleri Kartal Emir Uludağ’ın ha-ya-tını k-ay-bettiğini tespit etti. Sabah işe giden öğrenmen baba Serdal Uludağ ile bankacı anne Ayten Uludağ a-c-ı haberi iş yerinde aldı. Ailenin tek çocuğu olduğu öğrenilen Kartal Emir Uludağ’ın ö-l-ümü komşuları da gözyaşına b-ğdu.

ANNESİ BAYGINLIK GEÇİRDİ
Olay yerine gelen baba ile annenin feryatları yü-re-kleri d-ağla-dı. Baygınlık geçiren anne sedye ile ambulansa taşındı ve ilk müdahalesi ambulansta yapıldı.

DERSLERİNDE ÇOK BAŞARILIYDI
Lise 11. sınıf öğrencisi Kartal Emir Uludağ’ın özel bir kolejde okuduğu ve derslerinde çok başarılı olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.