kaybetti

Gündem

L-ösemiyle s-avaşan ünlü isim h-ayatını kaybetti. L-ösemiyle s-avaşan kaleci Miguel Van Damme ha-yatını kaybetti. Belçika ekibi Cercle Brugge’ün sözleşmeli kalecisi olan ve 6 yıldır lö-semi ile s-avaşan Miguel Van Damme. 28 yaşında ha-yatını kaybetmiştir.

Belçika ekibi Cercle Brugge’de alt yapıdan yetişen ve 2014 yılında a takımda forma giymeye başlayan kaleci Miguel Van Damme. 6 yıldır lö-semiye karşı verdiği s-avaşı kaybetmiştir.

Cercle Brugge’den yapılan açıklamada 28 yaşındaki Miguel Van Damme’ın h-ayatını kaybettiği ifade edilmiştir. Belçikalı Miguel Van Damme’a 2016 yılında L-ösemi teşhisi konmuştur.

AİLESİNDEN AÇIKLAMA: BİR ASLAN GİBİ SA-VAŞTIN…
Van Damme’ın resmi Instagram hesabından ailesi tarafından yapılan açıklamada duygusal ifadeler kullanıldı:

Canım sevgilim, babamız dün gece son maçı için evden ayrıldı. Artık kazanılamayacak bir maç… Bizi yavaş yavaş bıraktın ama hep yaptığı gibi, bunu güçlü şekilde yaptın. Bir Aslan gibi savaştın. Birçok insana örnek oldun. Kazanma şansı çok az olsa da bırakmak, vazgeçmek diye bir şey olmadığını herkese gösterdin. Şimdi dinlen sevgilim. Artık bütün a-cılarından arındın. Yeniden görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.