kehanetler

Gündem

Muhyiddin İbnü’l-Arabî’nin 2022 yılı kehanetleri tüyler ürpertti! 1165 ve 1240 yılları arasında yaşadığı bilinen Endülüs doğumlu Muhyiddin İbnü’l-Arabî’nin, ‘Saatlerin Hazinesi’ kitabında yer verdiği 2022 kehanetleri, tüyler ürpertti.

Zor geçen bir yılın ardından, umutlar 2022’ye bağlandı. Peki 2022 yılı nasıl geçecek? Muhyiddin İbnü’l-Arabî, 2022 yılı için bakın neler söylemiş… İŞTE KORKUTAN 2022 KEHANETLERİ ”Bu sene içinde rüzgarlar kuvvetlice eseceği gibi kar yağışı ve soğuklar da uzayıp artar.” ”Boşanma olayları artar.” ”Bu sene içinde çiçek hastalığı artar.” ”Denizlerde gemiler batar, garb (Batı) memleketlerin hükümdarlarından biri ölür.” ”Bu sene uğursuz bir sene sayılır çünkü Zühal yıldızının çıkış ve kısmeti budur. Bu yıldızdaki uğursuzluk, kabirleri ölülerle doldurur.”

”Ariz olan bir hastalıktan hayvanların eşek cinsi çok telefat verir. Küçükbaş hayvan yavrularında zaiyat olur.” ”İnsanlar arasında ölüm olayları artar.” ”Öte yandan hububat ve meyve mahsulleri artar ve bollaşır.” ”Bununla birlikte sırt ve boğaz hastalıklarının da arttığı görülür.” ”Şayet yeni sene Cumartesi günü ile başlarsa, günün çıkış yeri ve kısmeti Zühal yıldızıdır. Bu sene, sürü hayvanları için iyi olmayan bir senedir.”

”Ekin ve ziraat işleri geriler, zayıflar.” ”Çekirge afeti başlar, kulları helak eder ancak dağ başında oturanlar kendilerini bu afetlerden koruyabilirler.” ”Yemen, Irak ve Şam ülkelerinde şiddetli pahalılık başlar.” ”Bu sene içinde kuşlar fazlaca ürer, özellikle sığırcık kuşları çoğalır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.