kendi evi

Magazin

Kendi alanında farklı mimari proje çözüm yaklaşımları ve kendine özgü çizgisiyle kısa zamanda dekorasyon dünyasında ismini duyuran Selim Yuhay, Kanal D kanalında yayımlanan Evim Şahane programının sunucusu olarak ünlendi.

Kanal D, 2012 yılında yayın hayatına başlayan ve uzun süre gündüz kuşağında ilgiyle izlenen Evim Şahane programını 19 Ağustos 2015 tarihinde bitti.

Selim Yuhay pek çok sosyal sorumluluk projelerine imza attı. Hobi olarak başlayan resim yapma isteğini de, profesyonelliğe taşıyarak kişisel sergiler açtı.

Balerin Evlin Avidor ile evliliğini 2015 yılında noktalayan ünlü mimarın bu evlilikten 3 çocuğu var. Selim Yuhay. 2016 yılında TV8’de yayınlanan Güle Güle Oturun programıyla ekranlara geri döndü…

Tüm yaşamınız boyunca, anılarınız ve edindiğiniz tecrübeler, bugün için ve yarınlarda yaşayacağınız mekanların tarzını belirler. Bu nedenle YUHAY MİMARLIK ŞİRKETİ olarak biz, öncelikle insan ve mekan i-lişkisini doğru çözümleyip,

ihtiyacı belirledikten sonra yarınlarda nasıl bir yaşam şekli planladığınızı çözümleyerek size yaşayacağınız mekanları sunuyoruz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.