kıymetli eşi

Magazin

Uzun süredir Kanal D ekranlarında Söylemezsem Olmaz programını sunan Hakan Ural özel hayatı ile merak ediliyor. 53 yaşında olan Hakan Ural aslen İstanbullu. Babası ile ünlü şarkıcı Selçuk Ural’dır. İki kez evlilik yapan Hakan Ural’ın ilk eşi Sibel Can’dır çiftin Melisa ve Engincan adında iki çocuğu vardır.

Hakan Ural şu anda Ezgi Can Ural ile evli Gisella Ural adında çocukları var. Hakan Ural, yorumculuğunu üstlendiği programlarda yaptığı açıklamalarla sosyal medyanın da en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. Kendi hayatıyla ilgili bilgiler ve örnekler veren Hakan Ural’ın özellikle eşi ile ilgili bilgiler merak ediliyor. Peki, Hakan Ural kimdir, kaç yaşında, nereli? Hakan Ural’ın hayatı ve eşi hakkında bilgiler

Hakan Ural, 10 Mayıs 1967 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Babası ünlü şarkıcı Selçuk Ural’dır. Fındıkzade’de anneannesinin evinde büyüdü. Çocuk yaşlarda iş hayatına atıldı, ayakkabı boyadı, elektrikçide çalıştı, su sattı. 16 yaşında mankenlik yapmaya başladı ve aynı yaşlarda sinema dünyasına atıldı. Yeşilçam’dan üst üste teklifler almaya başladı. Fakat okulu nedeniyle Amerika’ya gitti, geldi. Henüz 19 yaşındayken Sibel Can’la nikah masasına oturdu. Hakan Ural, Sibel Can ile evliliği süresince emlakçılık yaptı. Sezen Aksu, Nükhet Duru, Kayahan ve Hülya Avşar’ın şu an oturdukları evleri O sattı.

2008 yılında başrollerinde Kadir İnanır’ın oynadığı “İpsiz Recep” adlı dizide Hakan Ural; Burcu Kara, Nihat Nikerel, Mesut Akusta ile beraber rol aldı. 2009 yılında “Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi” adlı sinema filminde Aydemir Akbaş, Şafak Sezer, Ali Sürmeli ile birlikte oynadı. Hakan Ural, 2010 yılında Metro grubunun sahibi olan Galip Öztürk’e ait otellerin genel koordinatörlüğünü üstlendi.

2012 yılında “Araf Zamanı” adlı dizide, Saruhan Hünel, Selin Ortaçlı, Sermin Hürmeriç, Kürşat Başar, Burak Sergen ile beraber rol aldı. Hakan Ural, 2014 yılında Kod Adı K.O.Z filminde oynadı. Cem Kurtoğlu’nun Recep Tayyip Erdoğan’ı canlandırdığı filmde Hazım Körmükçü, Tolga Karel, Günay Musayeva, Turgay Tanülkü, Orhan Kılıç, Hakan Ural, Yılmaz Gruda gibi oyuncular rol aldı. Bir süredir gündüz kuşağı programlarında yer alan Hakan Ural, Gel Konuşalım ve Söylemezsem Olmaz ardından Neler Oluyor Hayatta programında yorumculuk yapıyor.

Hakan Ural’ın Evlilikleri 1.eşi: 28 Eylül 1988 tarihinde şarkıcı Sibel Can ile evlendi. 17 Şubat 1999 Tarihinde boşandı. Bu evlilikten Engincan (d. 27 Ocak 1992) ve Melisa (d. 22 Ağustos 1994) adında iki çocuğu var. Hakan Ural’ın Evlilikleri 1.eşi: 28 Eylül 1988 tarihinde şarkıcı Sibel Can ile evlendi. 17 Şubat 1999 Tarihinde boşandı. Bu evlilikten Engincan (d. 27 Ocak 1992) ve Melisa (d. 22 Ağustos 1994) adında iki çocuğu var. 2.eşi: 2002 yılında tanıştığı Ezgi Can ile 2005 yılında nikah masasına oturdu. Çiftin 2013 doğumlu Gisella adında bir kızı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.