kızı için dua edelim

Magazin

Sivas’ta geçirdiği tr-afik ka-zasında hayatını kaybeden genç sanatçı son yolculuğuna uğurlandı. C*naze törenine Türk Halk müziği sanatçıları Erdal Erzincan ve Tolga Sağ’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı. Küçük kızı ise yo-ğun bakımda.,

Müzisyen ve türkücü Yeliz Aykaç önceki gün 2 buçuk yaşındaki kızı Beliz Aykaç, kendisi gibi müzisyen eşi Burak Aykaç, kayınvalidesi Seher Aykaç ve kayınpederi Muharrem Aykaç ile memleketi Sivas’a bayram tatilini geçirmek üzere yola çıktı.

2 YAŞINDAKİ KIZI YO*ĞUN BAKIMDA

Muharrem Aykaç’ın kullandığı otomobil Divriği’de takla atarak kaza yaptı. Kazada, 32 yaşındaki Yeliz Aykaç hayatını kaybederken, kızı Beliz Aykaç ise a*ğır yaralandı.

Ailenin diğer üyeleri ise kazayı hafif yaralı olarak atlattı. Kaza sonra 2 yaşındaki Beliz Aykaç Ankara Üniversitesi T-ıp Fakültesi Hastanesi’nde yo*ğun bakımda tedavi altına alındı.

Yeliz Aykaç için Gazi Cemevi’nde c-naze töreni düzenlendi. C-naze töreninde Yeliz Aykaç ta-bu-tuna duvağı konuldu.

Anne Arife Kılıç güçlükle ayakta dururken, kızının ta-butuna sarılarak ağladı. Eşi Burak Aykaç ise ta-butun başında bekledi. Baba Kılıç ise c-naze boyunca gözyaşı döktü.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir