kızım

İlginç & Yaşam

Böyle bir olay karşısında insan ne diyeceğini bilemiyor. İşte o olay. Bu olay yaşanmış ve haberlere konu olmuş bir gelişme.

Allah kimseyi bu sa-p-ıklığa düşürmesin. Genç bir üniversiteli kız trajedik bir olay sonucu hayatını kaybeder ve baba kızının sesini devamlı duyduğunu söyler Babası başta önemsemez bu olayı fakat her gün her yalnız kaldığında bu sesi duyması hayra alamet değildir kalkar bu konuyu eşiyle paylaşır ve neler duyduğunu ona da anlatır.

Eşi kocasının kafayı yediğini düşünür ve kocasını psikoloğa götürür doktorlar adama türlü tedaviler uygularlar fakat adam kızının sesini duyduğu konusunda hala inat etmektedir. Doktorlar en iyisi kızın m-ezarını babasına göstermektir belki ozaman gerçeği kabul eder diyerekten babasını alırlar me-zarlığa giderler

Baba me-zarlık bekcisini çağırır ve sorusunu sorar : Yeni me-zarlarda böyle çöküntüler olur mu ? der. Me-zarlık bekcisi kızarır ve evet olur der. Bekçinin kulübesine giderler kız sıcak su dolu bir kuvvetin içindedir. Bekçi yeni ö-l*müş ö-l-ülerin vücutlarını sıcak suda ısıtıp t*ca-üz etmektedir. Kız tekrar yıkanır ve g-mülür o günden sonra baba kızını birda rüyasında görmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.