kola ile yıkadı

Gündem

Sen tamamen güzel saçlarla dolu bir kafaya sahip olmayı hayal ediyorsun ama gerçekler biraz daha mı acımasız? Eğer cansız ve donuk saçların varsa içinde kola olan bir uygulama için okumaya devam etmelisin. Yalnız değilsin; birçok kadının hacimsiz ve mat saçları vardır.

El birliğiyle saçlarımıza neler yaptığımızı düşünürsek bu o kadar da garip değil. Yaptığımız sık yıkama, boyama, düzleştirme ve kıvırma işlemlerinin saçlarımıza hiçbir faydası yok. Neyse ki, tümüyle fark yaratabilecek basit bir ürün var ve muhtemelen buzdolabında zaten bir şişe bulunduruyorsun.

Saçını kola ile yıkamak büyük bir fark yaratabilir. Öte yandan, bunu okuduktan sonra o kolayı içmek isteyip istemeyeceğinden şüpheliyiz.

Kolanın aslında birçok farklı şey için yararlı olduğunu biliyor muydun? Örneğin çaydanlıktaki kireci çözmek veya tuvaleti temizlemek için kullanabilirsin. Görünüşe göre bu popüler içecek o kadar kimyasal ki bir şeyleri temizleyebiliyor. Bunu kim bilebilirdi? Ayrıca, kolayı saçına (ya da çocuklarının saçına) yapışan sakızı çıkarmak için de kullanabilirsin. Bir kâseye kola doldur ve sakız yapışmış olan saç parçasını içine koy. Bir süre beklet ve sakızı çıkarmanın ne kadar kolay olduğunu gör.

İddia edilen bazı şeylerde olduğu gibi bunda da gerçekten işe yarayıp yaramayacağını size söyleyemeyiz. Ancak daha hacimli saçlar istiyorsan bu numara kesinlikle denemeye değer. Kolanın saçın daha az yumuşak ve “dağınık” bir hale gelmesine neden olduğu söylenir, ama iyi anlamda. Koladaki yüksek asit seviyesi, saç pullarının kapanmasına ve büzülmesine neden olur. Bu da saçın parlamasını sağlar. Kulağa oldukça hoş geliyor değil mi? Güzellik “vlogger”ı Ellko bu yöntemi denedi ve sonuçlarından oldukça memnun.

Tüm ihtiyacın iki küçük şişe kola ve tekrar durulamak için su! Sorumluluk reddi: Elde edilecek sonuçların garantisi yoktur ve kişiye göre değişiklik gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.