komedyen

Magazin

Amerikalı aktör ve komedyen Bob Saget, 65 yaşında hayatını k-aybetti. Saget özellikle Türkiye’de de gösterilen sitkom dizisi Full House’da (Bizim Ev) canlandırdığı Danny Tanner karakteriyle biliniyordu.

Amerikalı aktör ve komedyen Bob Saget, 65 yaşında hayatını kaybetti. Saget özellikle Türkiye’de de gösterilen sitkom dizisi Full House’da (Bizim Ev) canlandırdığı Danny Tanner karakteriyle biliniyordu. Bob Saget’nin, Pazar günü Florida eyaletinde Orlando kentindeki Ritz-Carlton Oteli’ndeki odasında ölü bulunduğu açıklandı. Saget’nin ö-l-üm nedeni bilinmiyor.

Orlando p-olisi yapılan ilk incelemede, aktörün ci-na-yete kurban gittiğine ya da u-yu/şt-urucu kullandığına dair bir işaret olmadığını açıkladı. Tecrübeli bir stand-up komedyeni olan Saget son olarak ABD çapında turneye çıkmış, Cumartesi günü Florida’da Jacksonville kentinde sevenleriyle buluşmuştu. Saget’yi şöhrete kavuşturan Bizim Ev; ABD’de 1987-1995, Türkiye’de ise 1995-2003 yılları arasında yayımlanmıştı.

Dizi San Fransisco’da üç kızıyla yaşayan dul bir erkek ile eşinin kardeşi John Stamos ve arkadaşının aynı evde geçirdikleri yaşamı anlatıyordu. Bizim Ev, ilk bölümünden yaklaşık 30 yıl sonra Netflix’te de yayımlanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.