konser sonrası

Magazin

Dünyaca ünlü şarkıcı verdiği konser sonrasında v-efat etti ! Dünya çapında Hint şarkıcılar arasında önde gelen isimlerden olan Krishnakumar Kunnath. Verdiği konserin hemen ardından kalp k-rizi geçirerek h-ayatını kaybetti.

Ünlü Hint şarkıcı ‘KK’ lakabıyla tanınıyordu. Tüm Hintli müzik severlerin beğenerek takip ettiği sanatçı önceki gün verdiği konserin hemen ardından kalp k-rizi geçirerek h-ayatını henüz 53 yaşında kaybetti. Hindistan’ın önde gelen bir çok ismi gibi hüzünlerini dile getirenlerin arasında bulunan Hindistan Başbakanı duyduğu ü-züntüyü sosyal medya hesabından şu şekilde dile getirdi:

“Kunnath’ın zamansız o-lümü beni üzdü. Şarkıları geniş bir duygu yelpazesini yansıtıyor ve her yaştan insana hitap ediyordu. Onu her zaman şarkılarıyla hatırlayacağız. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı dilerim.”

Ünlü Hint şarkıcının v-efatının ü-züntüsüyle sanatçı yakın arkadaşları başta olmak üzere tüm hayranları sosyal medya üzerinden “Kunnath için gözyaşları durmayacak. Neden bu kadar erken gittin” gibi paylaşımlar yapıldı.

Hintli şarkıcı Kunnath. Ülkesinde 2000’li yılların en başarılı şarkıcılarından biriydi. Birden fazla dilde performans sergileyen sanatçı. 1999’da çıkardığı ilk albümü Pal ile rekor k-ırarak Hindistan’da büyük bir başarı elde etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.