konuğu kovdu

Magazin

İbo Show’un son bölümünde olanlar oldu! Tatlıses ilk kez bir konuğunu kovdu! O ünlü ekranda rezil rüsva oldu! Uzun aradan sonra ekranlara tekrar dönen ‘İbo Show’ son bölümde inanılmaz anlar yaşadı.

Programda gözyaşlarına boğulan İbrahim Tatlıses, konuğunu kovdu üstüne bir de “Sen bir terbiyesizsin” dedi. İbrahim Tatlıses’in programı İbo Show’da işler karıştı…

İbo Show, 40.bölümünde Ankara sanatçılarını konuk ederek muhteşem bir Ankara gecesi yaşatacaktı. Bu konuklar arasında öncelikle Hüseyin Kağıt, Ankaralı Coşkun, Ankaralı Turgut, Ayşe Dinçer gibi isimler yer aldı. Oyun havalarıyla dolu geçen programda son dakikalara doğru İbrahim Tatlıses Ayşe Dinçer’le bir diyaloğa girdi ki Tatlıses kendini tutamayıp “Sen bir terbiyesizsin” dedi.
İşte merak edilenler…

İbrahim Tatlıses ve Ayşe Dinçer kendi aralarında konuşurken Dinçer’in bazı açıklamaları Tatlıses’i öyle bir kızdırdı ki İmparator “Sen bir terbiyesizsin” diyerek gözyaşlarına boğuldu. Bunun üzerine Ayşe Dinçer, “İbrahim abim, kovma beni” dedi. Programın yapım eki hemen devreye girdi ve ortamın yumuşatılması sağlandı. Ayşe Dinçer ise “Biz bu ortamı dağıtalım” diyerek meşhur Tiki Tak Tak şarkısını söyledi. Peki Ayşe Dinçer ne dedi de İmparator’u ağlattı?

İbrahim Tatlıses Ayşe Dinçer’e o kadar kırıldı ki “Ağladıktan sonra güldürmenin ne anlamı kaldı” dedi. Sosyal medyadan gelen yorumlarda ise “İbo kadını resmen kovmuş”, “Ayşe Dinçer patavatsızlığı…” gibi sert yorumlarda bulundu.

İbo Show’da Şok! İbrahim Tatlıses konuğuna “Sen Bir Terbiyesizsin.” İbrahim Tatlıses, 40. Bölümünde konuk ettiği sanatçılar arasında bulunan Ayşe Dinçer’i sebebi bilinmeyen bir nedenle önce stüdyodan kovdu ardından “Sen Bir Te-rbiyesizsin” diyerek yürekleri ağza getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.