konut

Gündem

İş Bankası konut satıyor! 70 bin liraya konut satışı var
İş Bankası bir çok şehirde son derece ucuz fiyatlarla konut satışı yapıyor.

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara İş Bankası’ndan harika fırsatlar sunuluyor. Uygun fiyatlı konut satışları ile birlikte çok sayıda vatandaş ev sahibi olabiliyor.

Ev yatırımı özellikle son dönemde yüksek maliyetler gerektiriyor. Bu nedenle vatandaşlar en çok ev almakta zorlanıyor yine de uygun fiyatlı bir şekilde ev sahibi alma şansına sahipsiniz. Bu imkanların birçoğu ise bankalar tarafından veriliyor.

İş Bankası uygun fiyatlı konu satışlarına devam ediyor sorunlu krediler nedeniyle İş Bankası mülkiyetine geçen konutlar banka tarafında uygun fiyatlı satılıyor. Bu konutlar acil bir şekilde nakide dönüşmesi gerektiği için İş Bankası normal piyasanın biraz da altına konut satışını gerçekleştiriyor.

İş Bankası uygun maliyetler ile birlikte konut satışı için herkes teklif verebiliyor. İzmir’de özellikle 100 bin liralık daire dikkat çekiyor. 92 metrekarelik apartman dairesi 100 binlik satış fiyatı ile en uygun binalar arasında yer alıyor. 14 gün boyunca teklif yapabilecek olan bu konutlarda en fazla teklifi veren vatandaşlar bu apartman bu daireyi satın alabiliyor.
Özellikle Başkent Ankara’da ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar yine uygun fiyatlarla bunu gerçekleştirebiliyor.

Beypazarı ilçesinde 113 metrekare büyüklüğündeki apartman dairesi sadece 115 bin lira da bir değer ile satışa çıktı. 2 haftalık sürekli teklif veren ve en yüksek teklifi veren vatandaş bu evi satın alabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.