kurtulamadı

Gündem

42 yaşındaki ünlü oyuncu ve şarkıcı 11 yaşındaki çocuğunun futbol akademisinden çıkmasını beklerken s-i-lahlı s-aldırıya uğradı.

10 yıl kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırılıp d-arp edildikten sonra serbest bırakılan Tania Mendoza, o günden bu yana ö.l-üm te-hditleri alıyordu. Bir motosikletteki iki şüpheli Unidad Felinos Deportiva kompleksinin önüne geldiğinde 42 yaşındaki Tania Mendoza diğer ebeveynlerle birlikte çocukları için bekliyordu. Z-anlılardan biri motosikletten indi ve kampüse girdi. Çocuğunu bekleyen Mendoza’ya defalarca a-teş açan zanlı suç ortağıyla o-lay yerinden kaçtı.

Görgü tanıklarının olayı polise haber vermesi üzerine kampüse gelen sağlık ekipleri, kadının h-ayatını k-aybettiğini belirledi. 2005 yılında La Mera Mera Reyna del Sur filminde başrol oynayarak ün kazanan Mendoza, 2010 yılında kocası ve oğluyla kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırılmıştı. Yüksek güvenlikli bir eve kapatılan çift orada ö.ldüresiye d-övüldü. Daha sonra maskeli 3 kişi tarafından serbest bırakılan oyuncu ve eşi yıllarca ö.lüm tehdidi aldı. 42 yaşındaki aktris kaçırma olayından bu yana, ö.l-üm t-e-hditlerini bildirmek için birkaç kez Meksika’nın Morelos Eyaleti Başsavcılığına şi-kayette bulunmuştu.

Polis operasyon başlatırken şimdiye kadar gözaltına alınan kimse yok. Meksika Başsavcılığı, soruşturmaya ilişkin detay vermedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.