maalesef yenildi

Gündem

1.6 milyon takipçisi olan ünlü Youtuber Brandon Ashur, koronav-irüsü atlatamayarak h-ayatını k-aybetti.

Ünlü Youtuber koronav-irüse yenik düştü 36 yaşındaki Youtuber Brandon Ashur koronav-irüs nedeniyle o-lmeden birkaç gün önce takipçilerini a-şı olmaya davet etmiş, “İnanın şu an y-aşadığımı yaşamak istemezsiniz” demişti.

İnternet dünyasında önce Bashurverse ve 2019’dan beri de Toasty adıyla bilinen Brandon Ashur’un o-lüm haberini k-ız kardeşi Anesa Ashur duyurdu.36 yaşındaki fenomenin koronav-irüse bağlı k-omplikasyonlar sonucu h-ayatını k-aybettiği açıklandı. Anesa Ashur, “Kardeşim c-ovid’le s-avaştı, ne yazık ki s-avaşı kaybetti” diye yazdı.

1.6 milyon’dan fazla Youtube abonesi olan Brandon, özellikle Minecraft videolarıyla dikkat çekmişti. Brandon Ashur’un a-şı olmadığı ve h-astalığa y-akalandıktan sonra bundan p-işman olduğunu dile getirdiği öğrenildi. Ashur’un hastalığa 6 Ağustos’ta y-akalandığı, 17 Ağustos’ta k-ovid ve zatürre t-eşhisiyle h-astaneye kaldırıldığı ve 19 Ağustos’ta da “Lütfen a-şınızı olun, bunu yaşamak istemezsiniz” diye tweet attığı görüldü. Son tweet’ini ise 26 Ağustos’ta gönderdi.

BRANDON ASHUR KİMDİR?
Brandon Ashur, 2010 yılında Youtube kanalını kurdu. Hızla abone sayısı artan kanalda “The Legend of Hobo” ve “99 Diamonds Challenge” gibi seri minecraft videoları yayınladı. Kanalı hızla büyüdü ve 2015 yılında 1 milyon aboneye ulaştı. Daha sonra adı bir s-kandala karıştı. 2017 yılının Nisan ayında kanalındaki bütün viedoları sildi, kapak ve profil fotoğrafı yerine siyah bir çubuk koydu. Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarını da sildi. 2019 yılında Toasty Time adıyla yeniden ortaya çıkardı. 2020’de Avustralya’ya taşındığını duyurdu. Twitch yayıncılığına geçeceğini bildirdi. Mayıs 2021’de annesini k-aybedince ABD’ye döndü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.