Mahir İpek

Gündem

‘Güldür Güldür Show’ ekibindeki oyunculardan Mahir İpek’in annesi Naciye İpek’in hayatını kaybettiği ortaya çıktı. TV100’ün haberine göre; oyuncu Mahir İpek’in annesi Naciye İpek’in eşi Aşık İsmail İpek’le beraber koronavirüse yakalandı. Eşiyle tedavi gören ve aynı zamanda astım hastası olan Naciye İpek’in hastanede kalbi durdu. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Naciye İpek, 4 Ocak tarihinde vefat etti.

İpek, Ankara’da toprağa verildi. PROGRAM ÇEKİMLERİNİ AKSATMADI Yakın çevresinde de çok sevilen annesinin yasını tutan oyuncu, bu süreçte program çekimlerini ise hiç aksatmadı. TV100’ün haberine göre; oyuncu Mahir İpek’in annesi Naciye İpek’in eşi Aşık İsmail İpek’le beraber koronavirüse yakalandı. Eşiyle tedavi gören ve aynı zamanda astım hastası olan Naciye İpek’in hastanede kalbi durdu. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Naciye İpek, 4 Ocak tarihinde vefat etti. İpek, Ankara’da toprağa verildi.

PROGRAM ÇEKİMLERİNİ AKSATMADI Yakın çevresinde de çok sevilen annesinin yasını tutan oyuncu, bu süreçte program çekimlerini ise hiç aksatmadı.Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Naciye İpek Ankara’da toprağa verildi. Yakın çevresinde de çok sevilen annesinin y-asını tutan oyuncu bu süreçte program çekimlerini ise hiç aksatmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.