mahsun

Magazin

Koronav-irüse y-akalanan ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül ve k-ızı Lavin k-arantinaya alındı. Ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül Amerika’ya k-ızı Lavin’i okula yazdırmak için eşi Ece Binay ile birlikte seyahate hazırlanmaktaydı. Magazin Burada’dan Furkan Makar’ın haberine göre seyahat öncesi yapılan testte Mahsun Kırmızıgül ve k-ızı Lavin’in t’esti p-ozitif çıkmıştır.

14 GÜN K-ARANTİNA DA KALACAKLAR

Mahsun Kırmızıgül’ün eşi Ece Binay’a yapılan t-estin sonucu ise negatif çıkmıştır. Ünlü sanatçı k-ızı ile birlikte 14 gün k-arantina da kaldıktan sonra Amerika’ya gidebilecek.

A-ŞI PAYLAŞIMIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ
Mahsun Kırmızıgül, Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın o-lümünün ardından p-andeminin başından beri süregelen a-şı tartışmalarına katılmıştır. Ve Sağlık Bakanlığı’nı eleştirmiştir. Kırmızıgül, yakın dostu Alişan’a b-aşsağlığı dilerken şöyle yazmıştı;

“Bu ülkenin yönetimi a-şıları erken alabilseydi binlerce insanı k-aybetmeyecektik. Sevgili Alişan’nın kardeşi Selçuk Tektaş’da a-şılansaydı belki o-lmeyecekti, çocukları ise y-etim kalmayacaktı. Türk bilim insanlarının bulduğu a-şıyı almak için önemli ülkeler anında sıraya girdiler. A-şıları aldılar ve o-lümleri büyük ölçüde ö-nlediler Ama biz o hayat k’urtaran, etkili olan Biontech a-şılarını almadık, ve o a-şıları en geç alan ülkelerden olduk. Y-azık çok y-azık.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.