Masumlar Apartmanı

Gündem

TRT1 Ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı setini sarsan o/lüm! Ekip a-cı haberle y-ıkıldı! TRT1 Ekranlarında yayımlanan ve milyonlarca izleyicisi bulunan Masumlar Apartmanı dizisinden çok k-ötü haber geldi. Masumlar apartmanı dizisinden a-cı haber dizi ekibini derin ü/züntüye bo/ğdu. Peki kim v-efat etti? TRT1 Ekranında yayımlanan Masumlar Apartmanı dizisi yayınlandığı günden beri beri ekranda fırtınalar estirmekte.

Diziyi izleyen milyonlarca seveni hergün yeni gelişmeleri yakından takip ediyor.Bugün gelen acı haber dizi ekibini derinden sarstı. Dizi ekibi gelen a-cı haber sonrası yıkılırken konu hakkında dizi oyuncularından da bir açıklama geldi. o/lümün aniden geldiği belirtilirken acı haber sonrası bakın nasıl bir gelişme yaşandı. TRT1 EKRANINDA FIRTINALAR ESTİREN OGM Pictures’in yapımını üstlendiği MASUMLAR APARTMANI adlı dizinin teknik ekibinden bir şahıs ani bir biçimde v-efat etti. Vefat haberini ise dizide Safiye karakterini oynayan ünlü oyuncu Ezgi Mola, ü-züntülü ifadelerle duyurdu. Ezgi Mola, sosyal ağ hesabından yaptığı paylaşımında şu açıklamayı yaptı :

“Bugün dizimizin yapım ekibinden arkadaşımız Cüneyt’in hiç beklenmedik v-efat haberiyle çok ü-züldüm! Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum. Onu hep güler yüzü, iyi kalbiyle hatırlayacağım.” diyerek ü-züntüsünü dile getirdi. Masumlar Apartmanı dizisi ekibinden gelen bu acı haber dizinin sevenlerini de üzdü. Ünlü oyuncu Ezgi Mola tarafından yapılan paylaşımın altına ise çok sayıda sosyal ağ kullanıcısı üzüntülerini yazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.