megastar

Gündem

Koronavirüs pandemisi sırasında ailesiyle Almanya’ya giden ve aylardır orada yaşayan Tarkandan ka-hreden haber. Koronavirüsten korunmak için ailesiyle birlikte izole bir yaşam süren ve bu süreçte konser vermeyen

Tarkan, sosyal medya hesabından koronavirüse yakalandığını duyurdu. Hastalığı hafif atlattığını söyleyen Tarkan “İyi ki aşılıyım. Aman kendinize dikkat edin” dedi. “ÇOK DİKKAT ETMEME RAĞMEN YAKALANDIM” 5,1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından bir fotoğrafını paylaşan Tarkan, “10 gün kadar önce PCR testim p-ozitif çıktı. Çok dikkat etmeme rağmen yakalandım ben de bu virüse. Ama merak etmeyin, çok hafif semptomlarla atlattım ve şimdi gayet iyiyim.

Aşıyla ilgili olumlu, olumsuz çok şey söyleniyor, yazılıyor, çiziliyor ve ben de neye inanacağımı şaşırıyorum bazen ama bu virüse yakalandığımda ‘iyi ki aşılıyım’ diye düşündüm hep. Çünkü biliyor ve görüyorum ki aşı olmayanlar çok daha ağır atlatıyor Kovid’i. Aman kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın canlarım. Sizi seviyorum” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.