mervenin eşi

Gündem

Survivor Merve Aydın’ın kocası bakın kim çıktı! Acun Ilıcalı’nın sunmuş olduğu Survivor All Star 2022’de ünlüler takımında yarışan Merve Aydın’ın 2018 senesinde hayatını bir araya getirdiği kocası ba-kın kim çıktı.

Parkurda gösterdiği performans ve ada yaşantısı ile dikkatleri üstüne çeken Merve Aydın sosyal medyada merak hususu oldu. Merva Aydın’ın 2018 senesinde evlendiği eşi Mehmet Akif Filiz tanıdık çıktı. Mehmet Akif Filiz aslen Ankara’lıdır ve Ankara’da doğmuştur.

Boyu 1.87 cm, burcu ise Aslan’dır. 1985 senesinde dünyaya gelen Mehmet Akif Filiz ilaveten profesyonel futbol geçmişi olan bir sporcudur. Öte yandan Merve Aydın, 2013 senesinde Kanal D’de yayınlanan Bana Her Şey Yakışır programına katılmıştır. 2014 senesinde Survivor’da ünlüler takımında yer almıştır.

Adada 111 gün kaldıktan sonra yarışmada Ahmet Dursun’la eş güdümlü 3. olmuştur. 22 Şubat 2015’te TV8’de yayınlanan Survivor Türkiye’deki eski iştirakçilerin mücadele ettiği Survivor All Star’da yarışıp finale kalmayı başarmıştır. 3 Temmuz’da oluşturulan finalde ise halk oylaması neticesi 2. olmuştur. 2015 senesinde ise Rexona reklamında oynamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.