müdahale edilmedi

Magazin

Esra Erol’da programının dün yayınlanan canlı yayınında i-h-a-net sebebiyle ayrılan Nurgül ile Adil yüz yüze geldi. İkili, hayatlarına nasıl devam edeceklerini konuşurken Nurgül’ün söylediği bir söz Adil’i çileden çıkarttı.

Yerinden koşarak Nurgül’e saldıran Adil, herkesin içinde eski karısına şi-de-t uyguladı. Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında tansiyon yükseldi. Eşi Adil tarafından yıllardır i-h-an-ete uğrayan Nurgül, boşanmak istediğini söyleyerek Erol’dan yardım istedi. Tek ce-lsede boşanan ikili, dün canlı yayında son kez yüzleşti. “EVLİYKEN BAŞKA ADAMLARA Ç-PL-AK FOTOĞRAF GÖNDERDİN “Yollarını ayıran ikili, hayatlarına nasıl devam edeceklerinden bahsederken bir anda tansiyon yükseldi.

Adil’in “Eski eşinle evliyken başka adamlara ç-p-lak fotoğraf göndermişsin” sözüne sinirlenen Nurgül, Adil’in birlikte olduğu ya-sak aşkıyla ilgili bir şeyler söyledi. Ancak o anlarda Nurgül’ün sesi yayına verilmedi. CANLI YAYINDA ESKİ EŞİNİN B-ĞA-ZINA YAPIŞTI Nurgül’ün sözlerinden sonra çılgına dönen Adil yerinden kalkarak eski eşine s-ldırdı. Canlı yayında Nurgül’ün b-ğazına yapışarak yere düşüren Adil, set ekibi tarafından sakinleştirildi.

O esnada da programa reklam arası verildi. GÖZYAŞLARI İÇİNDE İSYAN ETTİ Reklamın ardından canlı yayın devam ederken Adil başka bir odaya alındı. Yaşadıklarına isyan eden Nurgül, Annem benim s-ldırıya uğradığımı gördü. Ben d-r-p raporu alacağım. İlk eşim 18 yaşıma girmeden beni kaçırdı hayatımı mahvetti. Sonra Adil benim hayatımı mahvederek milyonların önünde bana s-ldı-rdı” diyerek gözyaşlarına b-ğul-du. AVUKAT HÜLYA KURAN DEVREYE GİRDİ

Avukat Hülya Kuran ise Adil Bey’in Nurgül’den özür dilemesini istedi. Ancak Adil Bey “Asla özür dilemeyeceğim” diyerek resti çekti. Bunun üzerine sinirlenen Kuran, Nurgül Hanım’ın şi-kayetçi olması gereken her şeyi yapacağını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.