Müge Anlı ve Babası

Magazin

MÜGE ANLI’NIN BABASI KİM NEDEN KÜSLER .. BABASI NE A-MELİYATI OLDU ? ATV ekranlarında yaptığı programda kendisine başvurup vatandaşların kayıp babalarını bulan Müge Anlı, kendi babasını en zor gününde yalnız bıraktı.

Babası gözyaşlarına boğulurken, çevresinden Müge Anlı’ya eleştiriler gelmeye başladı. Müge Anlı’nın babası kim?.. Babasıyla Müge Anlı neden konuşmuyor?.. Babasını en son neden görmek istemedi?.. Müge Anlı kendi kızı Lidya Müge Akdağ’ı kendi babasıyla da görüştürmediği iddia edilmişti… Müge Anlı’nın ismi bu kez babası İhsan Anlı ile yeniden gündemde. Odatv’nin haberine göre ka-nser hastalığına yakalanan İhsan Anlı, hayati bir am-eliyat geçirdi.

Son dönemde yakın çevresine sık sık kızı Müge Anlı’yı görmek istediğini ileten Anlı’ya kızından beklemediği bir haber geldi. Ka-nser a-meliyatı olan babası İhsan Anlı, a-meliyatın ardından Anlı, kızını sayıkladı. Müge Anlı, annesinden boşandığı için hayati tehlikesi bulunan babasının yanına gitmedi. Komadan uyanan baba İhsan Anlı ise uykuda olduğu süreçte Müge Anlı’nın gelip gelmediğini sorsa da olumsuz cevap alınca gözyaşlarını tutamadı.

Yaptığı programda kendisine başvurup vatandaşların kayıp babalarını bulan Müge Anlı’nın, kendi babasının yanına gitmemesi ise çevresinde eleştiri konusu oldu. Müge Anlı k-a-nser ameliyatı olan babasını görmeye gitmezken kızı Lidya Müge Akdağ’ı dedesinin ziyaretine gönderip göndermediği soruları sorulmaya başlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.