mügemiz

Gündem Magazin

Müge Anlı’nın hastalığı ne itiraf etti: Söylesem bu ka-dın c-anlı yayına nasıl çıkıyor dersiniz. ATV ca-nlı yayınında Müge Anlı’dan hastalık itirafı… Müge Anlı hastalığıyla ilgili ‘Söylesem bu kadın c-anlı yayına nasıl çıkıyor dersiniz’ ifadelerini kullandı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının başarılı sunucusu Müge Anlı’dan programda hayranlarını üzen ‘hastalık’ itirafı… Müge Anlı hastalığını c-anlı yayında açıklayarak hayranlarını ü-züntüye b-oğdu. Başarılı sunucu, hastalığına i-lişkin “Söylesem bu ka-dın nasıl c-anlı yayına çıkıyor derseniz” ifadelerini kullandı.

Atv gündüz kuşağının en i-ddialı programlarından, yayınlandığı saat dilimlerinde rakiplerine şans tanımayan Müge Anlı ile Tatlı Sert’in sunucusu Müge Anlı, yayın esnasında sağlık durumuna i-lişkin sevenlerini k-orkutan bir haber paylaştı.

Araştırmacı-gazeteci Müge Anlı, hastalığından bahsederek c-anlı yayına çıkmasının bile bir mucize olduğunu vurgulayarak, sevenlerini çok ko-rkuttu.

Hafta içi her sabah ekrana gelen ve kayıpları bulup c-nayetleri çözen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu araştırmacı-gazeteci Müge Anlı, son yayınında ‘şeker hastası’ olduğunu duyurdu. Konuk k-adın ‘Söylediklerimi hatırlamıyorum, şeker hastasıyım’ deyince… Müge Anlı programında yer alan bir k-adın konuktan. ‘Ben şeker hastasıyım, hatırlamıyorum söylediklerimi’ şeklinde bir cümle duydu.

“Ben geçen hafta sonu ölçtürttüm, kaç çıktığını size söylesem…”
Bunun üzerine Anlı, ‘Sizin şekeriniz de şeker mi? Ben geçen hafta sonu ölçtürttüm, kaç çıktığını size söylesem ‘bu k-adın nasıl c-anlı yayına çıkıyor’ dersiniz!” i-fadelerini kullandı.
Müge Anlı’nın şeker hastası olduğunu bilmeyen izleyicileri ve takipçileri, sosyal medya platformlarında ü-züntülerini ifade eden paylaşımlar yaptılar.

Geçtiğimiz haftalarda kilo kaybettiğini c-anlı yayın kapanışında söyleyen, iş y-oğunluğundan yemek yemeye fırsat bulamadığını, sevenlerinin ve dostlarının program arasında kendisine yemekler sipariş edip yedirmeye paylaştığını i-fade etmişti. Sosyal medyadaki sıkı ‘Müge Anlı ve Tatlı Sert’ takipçileri, Müge Anlı’mnın bu açıklamasını hatırlatarak hastalığının iştahsızlık ve zayıflığa neden olduğu yönünde yorum yaptılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.