müjde vereceğim dedi

Gündem

Emekli zammı ne zaman gelecek sorusunun cevabı verildi! Emekliye en az 1173 TL zam yolda! 2022 Temmuz emekli zammı Haziran ayı enflasyonunun açıklanması ile birlikte belli olacak. Geride kalan 5 aylık enflasyona göre emekli maaşlarına yüzde 35’in üstünde zam yapılması kesinleşti.

Alacakları zam miktarını merak eden emekliler, 2022 Temmuz emekli zammı ne kadar, kaç TL olacak ve ne zaman belli olacak sorularına yanıt aramaya başladı. Konuya ilişkin son olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Başkan Erdoğan’ın emekli zammı açıklamalarına benzer ifadelerde bir açıklama yapmıştı. Bilgin, Temmuz zammı ile beraber sosyal refah artışları üzerinde çalıştıklarını belirtti. Peki,BAĞ-KUR ve SSK’lılar için en düşük ve en yüksek emekli maaşı 2022 ne kadar olacak?

Emekli zammı ile ilgili son dakika gelişmeleri 2022 Temmuz emekli zammı için geri sayım başladı! Milyonlarca emeklinin Temmuz maaş zammı, Haziran ayı enflasyonu ile birlikte belli olacak. Başkan Erdoğan geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, emekli maaşlarında herkesin gelirinin artacağı düzenlemeler yapıldığının altını çizmişti. Bu gelişmeler üzerine, en düşük emekli maaşı zammı ne kadar olacak, Temmuz emekli zammı ne zaman belli olacak soruları vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı.

Konuya ilişkin, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Başkan Erdoğan’ın emekli zammı açıklamalarına benzer ifadelerde bir açıklama yapmıştı. İşte 2022 Temmuz emekli maaşı zammı ile ilgili son dakika gelişmeleri; 2022 TEMMUZ EMEKLİ MAAŞI ZAMMI NETLEŞİYOR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.