mükemmel değişim

Gündem

6 yaşındayken başına bir k’aza geldi. K’aza sonucu dişleri z’arar gördü. K’aza nedeniyle yaşamı tamamiyle değişti. Dişlerinin görünüşü nedeniyle hep d’alga geçildi. Bir gün Gemma’nın sabrı taştı ve Britanya’nın ünlü televizyon programı The Jeremy Kyle Show’a çıktı.

Kendisiyle en çok d’alga geçen şahıs eski erkek arkadaşının kız arkadaşıydı Gemma ile ilgili oluşturulan k’ötü yorumları gören program yapımcıları sosyal bağış kampanyası düzenleyerek Gemma’nın dişlerinin yapılmasını sağladı.

Yeterince para toplandı ve diş o’perasyonu gerçekleşti. Dişlerinin yapılmasının sonrası Gemma yeniden televizyon programına misafir edildi. Binlerce şahıs Gemma’nın yeni dişlerine övgüler yağdırdı. Destek mesajları bitmek bilmedi. Gemma çıktığı programda kendisiyle d’alga geçtiğimiz bayanın bu davranışına bir son vermesini istedi.

Ancak programa çıkması t’ers tepti. Sosyal m’edyada kadınla dalga geçilmeye devam edildi. Gemma ile ilgili oluşturulan k’ötü yorumları gören program yapımcılarısosyal bağış kampanyası düzenleyerek Gemma’nın dişlerinin yapılmasını sağladı.

Yeterince para toplandı ve diş o’perasyonu gerçekleşti. Dişlerinin yapılmasının sonrası Gemma yeniden televizyon programına misafir edildi. Binlerce şahıs Gemma’nın yeni dişlerine övgüler yağdırdı. Destek mesajları bitmek bilmedi.

Gemma ile ilgili oluşturulan kötü yorumları gören program yapımcıları sosyal bağış kampanyası düzenleyerek Gemma’nın dişlerinin yapılmasını sağladı. Yeterince para toplandı ve diş o’perasyonu gerçekleşti. Dişlerinin yapılmasının sonrası Gemma yeniden televizyon programına misafir edildi. Binlerce şahıs Gemma’nın yeni dişlerine övgüler yağdırdı. Destek mesajları bitmek bilmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.