mükemmel ev

Gündem

96 yaşındaki bu kadın i̇çi göz kamaştıran evini satıyor! Her Odanın Kendine Özgü Bir Tasarımı Var…..
Ev sahibesi, evinin iç tasarımını planlamak için uzunca bir vakit ve bir servet harcamış olmalı.

Çünkü hiçbir oda birbirinin aynısı değil, ancak hepsi cömertçe dekore edilmiş. Peluş mobilyalar ve paha biçilmez antika sanat eserleri ile oturma odası pastel renkli bir rüya gibi gözüküyor…

BANYO Bu küçük ve aristokrat banyoya kocaman bir ayna ve pembe tonlar hakim. Altın vurgular beyaz fayanslarla mükemmel uyum sağlıyor ve küvet, bir sonraki sahibinin burada rahatlatıcı bir zaman geçireceğini vaat ediyor.

Mükemmel durumda ve tertemiz!… BODRUM Bodrumun tasarımı ise biraz daha farklı, hatta bir salonla karşılaştırılabiliyor. Tam donanımlı bir bara ve ahşap duvarlara sahip. Bu odanın birçok partinin yapıldığı bir yer olduğuna eminiz!.

Koridor bile evin kadınsı iç tasarımına uyacak şekilde dekore edilmiş. Goblen, merdiven korkuluğu ile epey uyumlu gözüküyor ve pembe peluş sandalyeli çekici yan masa da herkesin beş çayı yudumlamayı seveceği bir yere benziyor.

Bu yaşlı bayanın mobilya konusunda favori bir rengi var. Odanın kendisi pembe olmasa bile, bu renk duvarda bir çiçek veya resim şeklinde karşımıza çıkıyor. Ancak bu oturma odasının her tarafı pembe! İçeriden oyuncak bebek evi gibi görünüyor, değil mi?
Mutfak geniş, aydınlık ve rahat. Modern cihazlar, kullanımı rahat ve keyifli hale getiriyor. Berrak beyaz mobilyalara rağmen, evin çiçekli ve pembe renkli temasını perdeler ve saksı bitkileri yansıtıyor. Avize ise ortama lüks bir dokunuş katıyor!.

Evin ana yatak odası, kraliyet moru halı ve krem renkli mobilyalara sahiptir. Klas ama yine de baştan sona zenginlik temasını taşıyor. Sakin tonlarında ve feminen dekorasyonlarında yansıyan bir dinlenme yeri havası var ve bizce kesinlikle enfes bir zevki olan bu sevimli yaşlı ev sahibesine de çok uygun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.