murat hamza

Magazin

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye’de heyecan tüm hızıyla devam ederken, yarışma dışı olaylarda gündemden düşmüyor. Daha önce bir hayranından fotoğraf istediği ve bu yüzden diskalifiye edileceği id-dia edilen Hamza Mercimek’le ilgili f-laş bir gelişme daha yaşandı. Masterchef Hamza’nın, daha önce Masterchef Türkiye’de yarışan ancak di-skalifiye olan Murat Özdemir’le olan videosu gündeme bo-m-ba gibi düştü. Peki Hamza Mercimek’in, Masterchef Murat Özdemir’le olan bağlantısı ne? Bu görüntülere Acun Ilıcalı ne diyecek? İşte detaylar…

Masterchef Türkiye 2021’in en çok konuşulan isimlerinden biri tartışmasız Hamza Mercimek. Yarışmaya başladığı ilk günden itibaren özgüveni yüksek konuşmaları ile dikkat çeken ancak bunun altını bir türlü dolduramayarak iki haftadır elenmekten son anda kurtulan Hamza Mercimek, her hafta farklı bir skandalla gündeme geliyor. Geçtiğimiz hafta kadın bir hayranından anlık fotoğraf istediği ve bu yüzden d-iskalifiye edileceği iddia edilen Masterchef Hamza, bu hafta yeni bir s-ka-ndalla gündeme geldi. Hamza Mercimek’in, eski dönem yarışmacılarından Murat Özdemir ile olan videosu, Masterchef tutkunlarını hayrete düşürdü. Masterchef’te yarışmacı olduğu dönemlerde disiplinsiz hareketleri nedeni ile diskalifiye edilen ve sonrasında Acun Ilıcalı’ya hakaretler yağdıran Murat Özdemir ile Hamza Mercimek’in oldukça yakın ve samimi olduğu bu görüntülerde yine hakaretler havada uçuştu.

Sosyal medya fenomeni Ata Benli tarafından ortaya çıkarılan bu görüntüler şaşkınlık yarattı. Geçtiğimiz döneme ait olan bu görüntülerde, eski Masterchef yarışmacısı Murat Özdemir, instagram hesabından canlı yayın yapıyor. Hamza Mercimek ile aynı masada olan Murat Özdemir, ”Bundan sonra görüşmeleri benimle değil, menajerim Hamza Mercimek ile yapacaksınız” ifadelerini kullanıyor. Yayın yaptığı esnada el hareketi de çeken Murat Özdemir, her cümlesinden sonra Hamza Mercimek’ten de onay alıyor. Enes Batur’un kendisi ile çekim yapmak istediği öğrenilen Murat Özdemir’in, Batur’dan 100 bin lira talep ettiği ve olumsuz yanıt alınca böyle bir video çektiği ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.