naime

Magazin

Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür eğlence programı ile üne kavuşan Ecem Erkek, Naime karakteri ile birçok kişinin sevdiği isimlerden biri. 31 yaşındaki başarılı oyuncu son olarak Yılmaz Erdoğan ile rol aldığı ‘Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?’ filmi ile de oyunculuğunun komediden ibaret olmadığını herkese göstermiş oldu. Güldür Güldür Show’da Naime karakterine hayat veren Ecem Erkek’in eski eşini duyanlar ise çok şaşırdı.

Meğer beraber büyümüşler! 1989 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ecem Erkek, 2018 yılında Güldür Güldür Show ile birçok insanın sevdiği bir isim haline geldi.

Güldür Güldür Show’da hayat verdiği Naime karakteri ile izleyenlere eğlenceli anlar yaşatan Ecem Erkek, son olarak 2021 yılında projeden ayrıldığını açıkladı.
Güldür Güldür Show’dan ayrılmasıyla ilgili olarak, oyunculuğunu tek bir karakter ile sınırlandırmak istemediğini ve farklı projelerde de yer almak istediğini ifade etti.
Çok fazla sosyal medya kullanmayı sevmediğini ifade eden Ecem Erkek, zaman zaman gündelik hayatına ilişkin paylaşımlarda bulunarak sevenlerini şaşırtıyor.

İlkokul yıllarında baleye merak saldığını ifade eden Ecem Erkek, daha sonra kendini tanımaya başladığında ise oyuncu olmak istedi.
Ecem Erkek, son olarak Yılmaz Erdoğan’la beraber rol aldığı ‘Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?’ filmi ile izleyici karşısına çıktı. Oyunculuktaki başarısı ve komik tavırlarıyla birçok kişinin beğenisini kazanan Ecem Erkek’in eski eşi oldukça merak ediliyor.

Ecem Erkek, 2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Yüce Armağan Erkek ile evlendi ancak çift 2020 yılında yollarını ayırdı.
Yüce Armağan Erkek, 2017 yılında Ecem Erkek ile beraber Hayat Sırları dizisinde rol aldı.
Daha sonra Behzat Ç. İsimli dizide de rol alan Yüce Armağan Erkek, burada Alper karakterine hayat verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.