nekadar ödüyor

Magazin

Acun yarışmacılara bakın ne kadar ödüyor! Yıllardır yanıtı beklenilen sorunun yanıtı bugün geldi… Milyonların izlediği programda yarışmacıların aldığı para yıllardır merak hususu olmuştu…

Survivor ücretleri ifşa oldu! Acun yarışmacılara bakın ne kadar ödüyor! Zirvedeki isim şaşırttı! En çok alan yarışmacı bakın kimmiş Survivor ücretleri i f şa oldu! Bakın kim ne kadar alıyor! Survivor All Star 2022 yarışmacılarının para aldığı iddia edildi. İddialara göre; Nisa, Mert, Batuhan ve Yasin gibi ünlü yarışmacıların da bulunduğu Survivor’da kazançlar ortaya çıktı.

Survivor yarışmacıları para alıyor mu? Acun Ilıcalı’nın uzun yıllardır tanıttığı Survivor son sezonuyla da gündemden düşmüyor. Kavgaların, aşkların ve çekişmeli yarışmaların bulunduğu Survivor’da yarışmacılar para kazanıyor mu? Survivor’da yarışmacılara günlük hayatlarında kazandıkları ücretler baz alınarak haftalık ödeme yapıldığı iddia edildi. Yarışmacının tanınırlığı ve kazancının yüksek olması ise, ödeme sayısını belirleyen faktörler arasında. İşte Survivor All Star yarışmacılarının kazandığı iddia edilen ücretler: Nisa Bölükbaşı: 10 bin Ogeday Girişken:

10 bin Nisa ve Ogeday’ın sevgili bulunduğu bilinmekte. Oldukça tanınmış bir çift. Yarışmacının tanınırlığı ve kazancının yüksek olması ise, ödeme sayısını belirleyen faktörler arasında. Sude Burcu: 5 bin tl. aldığı öne sürülmekte…Sude’nin adı Ünlüler takımındaki Mert Öcal’la birlikte anılmakta…Geçtiğimiz haftalarda Sude ve Nisa’nın arası açılmıştı sebebi ise Mert’in İstanbul’daki sevgilisi Makbule’nin Nisa’nın en yakın dostu olması ve Sude’yi uyarmasıydı… Anıl Berk Baki: 6 bin.Anıl’da sürati ve iyi atışlarıyla yarışmacılar arasında favori gösteriliyor. Merve Aydın’ın aldığı ücret ise : 6 bin TL. olarak iddia edildi.

Bilinen bütün yarışmacıların aldığı ücret şu şekilde: Nisa Bölükbaşı: 10 bin Ogeday Girişken: 10 bin Atakan Arslan: 9 bin Ayşe Yüksel: 9 bin Batuhan Karacakaya: 9 bin Nagihan Karadere: 9 bin Adem Kılıççı: 9 bin Sema Aydemir: 8 bin Barış Murat Yağcı: 7 bin Berkan Karabulut: 6 bin Merve Aydın: 6 bin Anıl Berk Baki: 6 bin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.