oğlu atlas

Magazin

Ünlü şarkıcı Gü-lben Ergen’in oğlu Atlas ile başı d-ertte. Ergen, oğlunu p-sikoloğa götürdüğünü sır gibi saklıyor. Gül-ben Ergen, eşi Erhan Çelik ve büyük oğlu Atlas’la Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Herkes alışverişe geldiler sandı ama durum farklıydı.

G-ülben Ergen, eşi Er-han Çelik ve eski eşi Mustafa Erdoğan’dan olan oğlu Atlas’la Nişantaşı’ndaki bir aile danışma merkezine giden çift içeride yaklaşık bir saat kaldıkları ve te-rapi aldıkları öğrenildi. Oğlu Atlas’ı yardımcısına emanet eden şarkıcı, eşiyle el ele dışarıya çıktı. G-ülben Ergen fotoğraflarının çekilmesiyle şaşkına döndü. Gazetecilerin “Terapiste mi geldiniz?” sorusunu ünlü şarkıcı “Muhabbete, sohbete geldik” diyerek geçiştirdi. Kendilerini bekleyen minibüse binen ikilinin merkezden ayrılmasından 10 dakika sonra Atlas’ı, yardımcısı evlerine götürdü.

Te-rapiste gitme nedenleri ise G-ülben Ergen oğlu Atlas ile bazı sorunlar yaşıyormuş. İddialara göre daha önce annesini kardeşlerinden kı-skanan Atlas Er-han Çelik’ i de kıskanıyormuş. Çocuklarıyla çok ilgili bir anne olan Gü-lben Ergen Atlas’ın kıskançlık k-riz-lerini çözemeyince destek almaya karar vermiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.