oğluna

Gündem

MERSİN’de kaybolduktan 10 gün sonra ö-l-ü bulunan Müslüme Yağal’ın dedesi babası çıktı. Hasan Yağal’ın gelinine tecavüz ettiği ve Müslüme’nin ağabeyinin de babası olduğu belirlendi. Müslüme’nin ö-l-ümüyle ilgili değil de ‘aile içi t-ec-avüz’ suçundan tutuklanan dede Hasan Yağal’la ilgili kan donduran iddialar

MERSİN Gülnar ilçesinde 10 Kasım günü kaybolan Minik Müslüme’nin 10 gün sonra bir dağ başında ö-lü bulunması Türkiye’yi yasa boğdu. 2.5 yaşındaki Yörük Kızı Müslüme Yağal’ın ölüm sebebi merak edilirken, soruşturma kapsamında dedesi Hasan Yağal t-utukla-narak ce-zaevine konulmuştu. Şimdi de Küçük kızın c-ansız bedeni üzerinde yapılan DNA analizinden mide bulandıran bir sa-pıklık çıktı.

Dede görünen Hasan Yağal hem Müslüme’nin hem de Müslüme’nin abisinin öz babası çıktı. Sapık dede, 13 yaşındaki kendi öz oğluna da istismarda bulunmuş… İşte kan donduran ayrıntılar… Soruşturma sürerken, eski Emniyet Müdürü Feramüz Erdin, Müslüme’nin 70 yaşındaki dedesi Hasan Yağal’ın Müslüme’yi ö-ld-ürme suçundan değil, daha önce aile içinde yaşanan bir te-ca-vüz suçundan tutuklandığını iddia etmişti.

Dedesi değil babası çıktı : Müslüme Yağal üzerinde yapılan DNA incelemesi sonunda 70 yaşındaki dede Hasan Yağal’ın aslında Müslüme’nin babası olduğu ortaya çıktı. Jandarma sorguyu derinleştirdikçe çok daha korkunç gerçekler ortaya döküldü. Müslüme’nin DNA’sı babasıyla uymadı! :

Müslüme’nin cesedinden Adli Tıp görevlilerince alınan DNA örneği annesi ile uyumlu çıkarken babası ile uyumsuz çıktı. Küçük kızın DNA örneği ise dede Hasan Yağal ile uyumlu çıktı. Bu durum Müslüme’nin gerçek babasının Hasan Yağal olduğunu ortaya koydu. Kayınpederim bana tecavüz etti, oğlum da ondan : Müslüme’nin annesi Sevgi Yağal’ı sorguya aldı. Anne Yağal, sorguda yıllardır kimseye söyleyemediği bir sırrı açıkladı: “Kayınpederim bana tecavüz etti ve erkek çocuklarımdan birisi onun oğlu.”

Yörük kızı Müslüme’nin dedesi babası çıktı! Aile içi t-eca-vüz suçundan tutuklanmıştı Erkek Torununa da…Anne Sevgi Yağal, gözyaşları içinde ifade vermeye devam etti. Bu gerçeği bugüne kadar kayındeperinin kendisini ö-ldü-rmesinden korktuğu için açıklayamadığını söyledi.

Mersin Jandarma ekipleri belki de ilk defa böyle bir soruşturma ile karşı karşıyaydı… Aile içinde dedenin başka kurbanı var mıydı bunu sorgulamaya başladılar…

Ve k-an d-onduran bir gerçek daha ortaya çıktı…. Dede Hasan Yağal, 13 yaşındaki kendi çocuğuna da c-in-sel tacizde bulunmuştu… Dağ başına traktörle götürüp bıraktı!

Eski emniyet müdürü Feramuz Erdin’den de Müslüme’nin dedesiyle ilgili şok iddialar geldi. Feramüz Üstün, küçük kızın cenazesinin bulunduğu yere dedesi tarafından traktörle götürülüp bırakıldığını ve bunu görenlerin olduğunu iddia etti. Traktörle götürmüş, çocukları t-hdit etmiş

Feramüz Erdin, “Müslüme’nin oraya dedesi Hasan Yağal tarafından traktörle götürülüp bırakıldığını gören çocuklar olduğu ortaya çıktı. Bu şahıslar ifade verdi ve dedenin “birisine söylerseniz sizi ö-ldü-rürüm’ diye kendilerini ö-lü-mle te-hdit ettiğini anlattılar” iddiasında bulundu

Müslüme’nin dedesi c-zaevinde ö-ld-ü-r-üldü iddiası

Camdaki Kız Burcu Biricik Paylaştı Müge Anlı’daki Müslüme’nin Dedesi Hayatını Kaybetti Ö-ld-ü mü? Fahriye Evcen Hak Etti Dedi Paylaşımları sosyal medyada gündem oldu

Dede Hakkında gelen son dakika haberiyle tutuklandığı bilgisi bütün mecralarda yer almıştı, Müge Anlı bütün gelişmeleri aktarırken yasağın 31 Aralık tarihinde kalkacağı iddia edildi, Tutuklanarak c-zae-vine gönderilen Dede bulunduğu koğuşta saldırıya uğradı.
Kaldığı koğuşta sa-ldırıya uğrayan dede hemen hastaneye kaldırıldı.Bütün gelişmeler yakından takip edilirken Dede’nin yoğun bakıma alındığı bilgisi yer aldı.

Müslüme bebeğin k-tili olarak görülen Dede Hasan bey kaldığı koğuşta 3 kişi tarafından sa-ldırıya uğrarken,hastanede tedavisinin devam ettiği belirtildi.
Müslüme’nin c*nsız bedenini bulan kadın çoban Müge Anlı canlı yayınına katıldı. Ayşe Bacak şu ifadeleri kullandı: “Kıyafetleri üzerinde değildi. Bir çocuğun buraya yürümesi çok zor. Ben de normalde bu bölgeye gelmem. Köpekler havlayınca buraya doğru geldim. Davar otlatıyordum, sonra cansız bedeni gördüm. Hemen kardeşimi aradım. O da muhtara haber verimiş. Jandarmaya teslim ettim sonra evime gittim…” Müslüme ilk 4-5 gün hayattaymış…

Yörük kızı Müslüme’nin kaybolduktan 4-5 gün boyunca sağ olduğunu iddia eden Feramüz Erdin, “Normal otopsi sonucunu beklemek lazım ama 4 veya 5 gün hayattaymış. Ön ot-opsi raporuna göre ceset 5-6 günlükmüş” dedi. Müslüme’nin boynunda dedesinin D-NA’sı var

C-esedi bulan çoban kadının “M-üslüme’yi bulduğumda belden aşağısı çıplaktı” sözlerini hatırlatan eski Emniyet Müdürü Erdin, “M-üslüme’nin c-edesinin boyun kısmında dedesinin DNA’sı bulunmuş. Dede Hasan Yağal herhangi bir cinayet şüphesiyle tutuklu değil” deyip şu iddiada bulundu:

“Dede, cinayet şüphesiyle tutuklu değil. Dede Hasan Yağal daha önce aile içinde yaşanan t-ec-avüz suçundan tutuklandı. Bu konuda bir şikayet ve delil olduğu için dede tutuklandı. Bu konu bir ensest ilişki ve konuyu daha fazla açmak istemiyorum.” Dede Müslüme ile ilgili bir it-irafta bulunmadı

Müslüme’nin üzerinde bulunan dedesine ait DNA’nın şu an için hiçbir anlama gelmediğini belirten Feramüz Erdin, “Bu durum dedeyi en büyük şüpheli olarak gösteriyor. Ama şu ana kadar dede bununla ilgili bir itirafta bulunmuş değil.

Çocuğun herhangi bir istismara uğrayıp uğramadığı da belli değil. Çünkü çocuğun vücudunda deformasyon fazla. Adlı Tıp raporu çıktıktan sonra istismara uğrayıp uğramadığı belli olacak” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.