oğlundan cevap gecikmedi

Magazin

İbrahim Tatlıses’in canlı yayına bağlanarak oğlu ve eski eşi hakkında yaptığı şok açıklamalara oğlundan cevap gecikmedi! Ahmet Tatlıses’ten ze-hir zemberek açıklamalar…

Sosyal medyada Babalar Günü mesajı yayınlayan İbrahim Tatlıses, “Baba candır. Babanın kıymetini bilmeyenler ahmak oğlu ahmaktır” mesajını yazdı. Bu tweet’in ardından Adalet Sara, isim vermeden eski eşi Tatlıses’i hedef aldı. Usta sanatçı ise Beyaz TV’de yayınlanan ‘Beyaz Magazin’ programına telefonla bağlanarak, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.
“EN BÜYÜK İH-ANETİ YAPTI” İbo, uzun süredir arasının bozuk olduğu bilinen büyük oğlu Ahmet Tatlıses ve Urfa’da evlendiği ilk eşi hakkında şu ifadeleri kullandı: “ADALET HANIM SENİN BENDE NE HAKKIN VAR?” 2011 yılında başından vurulduğu dönemden ve eski eşine verdiği maddi yardımdan da bahseden İbrahim Tatlıses, “İ-h-anete uğradım ihanete. Ben v-ruldum, direkt şirkete gidip kasayı boşaltı. Niye diğer çocuklarım yapmıyor da o yapıyor?

Benim niye ellerim kasılıyor, içime attığım için. Ben bu haldeyken bana bu yapılır mı? Neymiş efendim, 3 bin TL maaş yetmiyormuş. Adalet Hanım senin bende ne hakkın var? Hala kiranı ödüyorum, sana orada bina yaptım içinde oturuyorsunuz. Ö-le-ne kadar da oturun, helali hoş olsun. Ama yeter ya” şeklinde konuştu. “Ö-LÜ-M-ÜME YAKIN NE YAPACAĞIMI BİLİYORUM” Geçtiğimiz günlerde yaptığı “Çekirdek ailemi mahvettiler” paylaşımı da sorulan ünlü türkücü, anlattıklarıyla duyanları şoke etti: Bodrum’daki evime d-muz yağı sürmüşler. Yoksa ben burada çekirdek ailemi kurmuştum, evleniyordum. Şu anda ayrıyız. Dünya bir tarafa o bir tarafa. Beni en mutlu eden insan, seviyorum. Bütün mallarımı da onun üzerine yapacağım. İnşallah barışırız. Hepiniz biliyorsunuz kim olduğunu; Gülçin Karakaya. Kızın kafasını çelmişler.

Ona ev de aldım, araba da. Her şey feda olsun, o benim sol yanım. Kimse yanımda yokken, o benim yanımdaydı. Aramızdaki yaş farkı hiç önemli değil. Çocuklarım ‘para gitmesin’ diye evlenmemi istemiyor. Ben ö-l-ü-müme yakın ne yapacağımı biliyorum. Her şeyimi Mehmetçik Vakfı’na vereceğim. C-na-zem çıkar, yine Ahmet’e istediğini vermem! “BANA BİR EV BİLE VERMEDİ” Babasının olay yaratan suçlamalarının ardından söz sırası Ahmet Tatlıses’e geçti. Sosyal medya hesabından “Kamuoyunun dikkatine” başlıklı bir paylaşım yapan Tatlıses, “Her ne kadar aile mevzularından bahsetmek istemesem ve bugüne kadar bu konularda açıklama yapmaya mesafeli dursam da İbrahim Tatlıses’in benim, annem ve ailem ile ilgili yaptığı açıklamalar korkunç, akılalmaz ve gerçeği yansıtmayan if-tiralara döndüğü için açıklama yapmam zaruri hale gelmiştir” dedi. ‘Kafamdan bir şeyler damlıyor’ Tatlıses’in şirket kasasını boşaltmadığını, babasından hiç dükkan almadığını savunan ve işyerlerini kapatma kararının perde arkasını anlatan ünlü isim, şu açıklamayı yaptı: “AKIL SAĞLIĞIYLA İLGİLİ ŞÜPHELERİM ARTTI”

Ahmet Tatlıses, ‘Sevgilim Gülçin Karakaya ile ayırmak için b-yü yaptılar’ iddiası ve annesi Adalet Sara ile ilgili olarak ise “Değil annem kim olursa olsun dini inanışlarından ötürü kendi hür iradesiyle seçtiği kıyafet üzerinden birinin aşağılanmasına göz yumamam. Hiç kimse benim annemi ‘kara peçeli’ diyerek aşağılayamaz. Hiç kimse benim anneme ‘yı-lan’ diyemez. Benim abbem kendi halinde, eşrafında herkesin saygı duyduğu eski bir devlet memuru ve namuslu bir kadındır. Domuz yağı sürdüler, sevgilime büyü yaptılar, bizi ayırdılar’ gibi ardı arkası kesilmez, korkunç, utanç verici i-ftiraları asla kabul etmiyorum ve milyonların önünde

‘B-yü yaptılar, d-muz yağı sürdüler’ gibi açıklamalarıyla kendisinin akıl sağlığıyla ilgili olan şüphelerim artmıştır. İbrahim Tatlıses yıllar boyunca kiminle ne istiyorsa onu yaşamış, söylemlerinde belirttiği gibi özel hayatındaki insanlara belli mallar vermiş ve evlatları tarafından asla özel hayatına karışılmamış, tek bir ilişkisine dahi yorum yapılmamış bir insandır” açıklamasını yaptı. ‘MİRAS’ YANITI! Babasının ‘miras’la ilgili aldıpı karara da değinen Ahmet Tatlıses, “Aile meselelerinin bu denli çarpıtılarak sırf beni ta-hrik etmek üzerine kurgulanmasından rahatsızlık ve üzüntü duyuyorum.

Yıllarca neler yaşandığını, neler yapıldığını anlatmak bana yakışmaz, Her ne olursa olsun topluma mal olmuş bir sanatçı olarak kendisini rencide etmek istemiyorum. Üzerime atılmış bu aslı atarı olmayan suçlamalara cevap verip, susuyorum. Yine kendisinin katıldığı canlı yayında ‘Ö-l-m-eden önce onlara öyle bir tuzak kuacağım ki’ söyleminin yorumunu da kamuoyunun takdirine bırakıyorum” mesajını yazdı. kaynak: milliyet

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.