okul önünde

Magazin

Geçtiğimiz temmuz ayında kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan, yeğenleri için “Onlar artık benim çocuklarım” açıklaması yapmıştı..

Dediğini yapan ve yeğenlerine sahip çıkan türkücü, okuldan bile kendisi gitmeye başladı. Ancak Alişan’ın geçtiğimiz günlerde okul önündeki bir hareketinin, diğer velilerin tepkisine neden olduğu iddia edildi..

Temmuz 2021’de aynı zamanda menajeri olan kardeşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüs nedeniyle kaybeden Alişan, kendisine emanet edilen yeğenlerine kol kanat germeye devam ediyor..”Onlar artık benim çocuklarım” diyen Alişan, söylediğini de yapıyor ve yeğenleriyle yakından ilgileniyor. Hatta aynı okulda okuyan iki yeğenini bizzat okula bırakıp alıyor..
OKUL ÖNÜNDE YER TUTULDU

Medyatava’nın özel haberine göre; bu tavrıyla takdir toplayan Alişan, ne var ki geçtiğimiz günlerde yaptığı bir hareketle diğer velilerden tepki gördü..Çocukların okul çıkış saatinde park edecek yer olmayan ve trafiğin kilitlendiği Levent’teki bir özel okulun hemen önünde kuka konarak yer tutulduğunu gören veliler, bu duruma tepki gösterdi..

Servis araçları ve anne babaların araçları nedeniyle bölgede kimse araba park edecek yer bulamazken, kapının önündeki yerin kimin için tutulduğunu sorgulayan veliler, daha sonra o yere Alişan’ın özel aracıyla gelip park ettiğini gördüler. Yaşanan bu olaydan sonraki günlerde Alişan’ın, velilerin ‘park’ eleştirilerini dikkate aldığı ve şoförüne okul önünde artık yer tutturmadığı görüldü.. .

“BENİM ARTIK DÖRT ÇOCUĞUM VAR” Alişan, koronavirüsten kaybettiği kardeşi ikinci kez baba olduğunda bu pozu vermişti. Alişan’ın bir oğlu ve bir kızı var, şimdi kaybettiği kardeşinin iki kızına da babalık yapıyor, “Benim artık 4 çocuğum var” diyor. .
Temmuz 2021’de aynı zamanda menajeri olan kardeşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüs nedeniyle kaybeden Alişan, kendisine emanet edilen yeğenlerine kol kanat germeye devam ediyor.

Servis araçları ve anne babaların araçları nedeniyle bölgede kimse araba park edecek yer bulamazken, kapının önündeki yerin kimin için tutulduğunu sorgulayan veliler, daha sonra o yere Alişan’ın özel aracıyla gelip park ettiğini gördüler ve kendilerinin de park yeri bulamadıklarını söyleyerek yüksek sesle şikayetlerini dile getirdiler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.