olan gidene oldu

Gündem Magazin

MÜSLÜME’NİN DEDESİNİN TUTUKLANMASININ ASIL SEBEBİ AZ ÖNCE AÇIKLANDI Müslümeye Ne Yaptığı Bir Bir Anlatıldı dahası var bunu ilk duyacaksınız..! Yazıklar olsun..

Türkiye’nin günlerdir Müslüme Yağal’ın ö-l-ü-müne ağlarken 3 yaşındaki kız çocuğunun ö-l-ümü ile ilgili ortaya çıkan gerçekler ise k-a-n d-on-durdu. Soruşturma kapsamında tutuklanan dedesi Hasan Yağal’ın biyolojik baba olduğu ileri sürüldü. Adli Tıp görevlilerince alınan DNA örneğinin bilinen babası ile değil, dede Hasan Yağal ile uyumlu çıktığı, kesin sonuç için raporun beklendiği belirtildi.

DEDE İDDİALARI REDDETTİ
Hasan Yağal’ın ise suçlamaları reddettiği bildirildi. Müslüme’nin boynundaki tükürük izinin sahibi olduğu tespit edilen Hasan Yağal’ın kendisini, “O benim torunum, ö-p-mü-şümdür” diyerek savunduğu iddia edildi.
ANNE “T–CA-VÜZE U-ĞRADIM” DEDİ
Anne Selvi Yağal ise ifadesinde, kocası askerdeyken kayınpederi, Müslüme’nin dedesi Hasan Yağal’ın t-e-ca-vüz-üne uğradığını, Müslüme’nin ablasının da onun çocuğu olduğunu iddia etti.

Savcılığın talimatıyla Müslüme’nin ablasının DNA’sı ile dede Hasan Yağal’dan alınan DNA’nın bire bir örtüştüğü anlaşıldı. Savcılıkta ifade veren anne Selvi Yağal’ın “Kocamın haberi yoktu, bizi korkuttu, bir şey diyemedik” diyerek, yaşanılan bu olayı anlattığı kaydedildi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.