on iki yıl

Gündem

Böyle vi-cdansızlık görülmedi! Sıfır beden olmasını istediği karısına 12 yıl boyunca yemek vermedi
ABD’de yaşayan Catherine Hartley isimli kadın,

evlendikten sonra sıfır beden olmasını isteyen kocası tarafından 12 yıl boyunca açlığa m-ahkum edildi. ABD’nin California eyaletinde yaşayan 31 yaşındaki Catherine Hartley, 2006 yılında Matthew Hartley ile dünyaevine girdi. Tanıştıklarında Catherine 15, Matthew 25 yaşındaydı.

Henüz küçük yaştaki Catherine’yı tehdit ve zo-rbalıkla elde etmeye çalışan Matthew, çir-kin emeline ulaştı ve çift tanıştıktan kısa bir süre sonra evlendi.

Catherine için 12 yıllık kabus başladı. Karısının sıfır beden olmasını isteyen ve her fırsatta ”Şi-şman kadın istemiyorum” diyen Matthew, 12 yıllık evlilik boyunca karısını açlığa m-ahkum etti, öyle ki Catherine kısa sürede 31 kiloya düştü ve çocuk reyonundan giyinmeye başladı.

Catherine, yemek yiyip uyuduğu geceler kocasının onu yatağa almadığını ve kanepede uyuttuğunu anlattı. Genç kadının uyurken zayıflıktan kemikleri ağrıyordu…

Türlü i-ş-k-e-ncelerden geçen talihsiz kadın, Nisan 2019’da eşinden boşandı ve za-lim kocasını hastalıklı bir kişiliğe sahip olduğu gerekçesiyle polise bildirdi. Polis, 42 yaşındaki Matthew’e denetimli serbestlik ce-zası verse de, Catherine eski eşi için en uygun cezanın hapis olduğunu çünkü diğer kadınlar için te-h-like arz ettiğini söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.