ortaya çıktı

Gündem

Düzce’nin Gölyaka ilçesindeki bir depoya gerçekleştirilen baskında piyasaya sürmeye hazır halde onlarca kilo at etine el konuldu. Ekipler, Ali D. ve oğlu Ahmet D.’yi su-çüstü yakalarken, şahısların daha önce de 20 atı kesip piyasaya sürdüğü belirlendi. Baba ve oğula 193 bin TL ceza kesildi.

Düzce’de bir depoya gerçekleştirilen baskında 20 atı kesip piyasaya sürdüğü belirlenen Ali D. ve oğlu Ahmet D. suçüstü yakalandı. Ekipler, baba ve oğluna 193 bin TL ceza kesti. Düzce’nin Gölyaka ilçesindeki bir depoya gerçekleştirilen baskında piyasaya sürmeye hazır halde onlarca kilo at etine el konuldu. Ekipler, Ali D. ve oğlu

Ahmet D.’yi suçüstü yakalarken, şahısların daha önce de 20 atı kesip piyasaya sürdüğü belirlendi. Baba ve oğula 193 bin TL ceza kesildi. İSKELETLERİ NEHRE ATTILAR Kemeryanı Mahallesi’nde Ali D. ile oğlu Ahmet D. tarafından at ke-simi yapıldığı ve kes-ilen etlerin piyasa sürüldüğü, ayrıca atlardan geri kalan iskeletlerin de Melen Nehri kenarına

atıldığı ihbarını alan Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, inceleme başlattı. Baba oğulun evlerinin yanındaki depoya yapılan baskında Ali D. ve Ahmet D. su-çüstü yakalandı. İlk tespitlere göre şü-phelilerin 20 atı kes-erek piyasa sürdükleri anlaşıldı.
İSKELETLERİ NEHRE ATTILAR

Kemeryanı Mahallesi’nde Ali D. ile oğlu Ahmet D. tarafından at kesimi yapıldığı ve kesilen etlerin piyasa sürüldüğü, ayrıca atlardan geri kalan iskeletlerin de Melen Nehri kenarına atıldığı ihbarını alan Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, inceleme başlattı. Baba oğulun evlerinin yanındaki depoya yapılan baskında Ali D. ve Ahmet D. su-çüstü yakalandı. İlk tespitlere göre şüphelilerin 20 atı k-eserek piyasa sürdükleri anlaşıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.