otobüse binen kadın

Hikaye

Bizde bugün sizlere yurt dışında yaşanmış 2 ha-milelik hikayesinden bahsedeceğiz. Eğer hazırsanız hemen yazımıza geçelim.

8 aylık ha-mile bir kadın otobüse binmiş ve bir süre sonra karşısında oturan adamın kendisine güldüğünü fark etmiştir. Bunun üzerine kadın başka bir koltuğa geçmiş ancak adam hala daha ona bakıp gülmektedir. Yine yerini değiştiren kadın, bu sefer adamın daha çok güldüğünü fark etmiştir.

Yerini 4. kez değiştirdiğinde ise adam iyice gülme k-rizine girmiştir. Bunun üzerine kadın şoförün yanına gitmiş ve adamdan rahatsız olduğunu söylemiştir. H-mile kadına gülen 20 yaşındaki adam ise tutuklanmış ve çıkarıldığı mahkemede şunları söylemiştir : H-mile kadın otobüse bindiğinde onu fark ettim ama ona yardım edemedim. Daha sonra h-mile kadın çok tatlı bir tabelanın altına oturdu.

Tabelada şu yazıyordu : Duble naneli ikizler geliyor. Bu yazının üzerine güldüm demiştir. Daha sonra kadın başka yere oturdu ve bu seferde üzerindeki tabelada Logan’ın sıvı merhemi şişkinliğinizi indirecek yazıyordu. Buna da güldüm demiştir. Kadın yine koltuğunu değiştirdi ve bu sefer de deodorant reklamının altına oturdu ve orada da William’ın büyük çubuğu hile yapacak yazıyordu ve yine kendimi gülmekten alamadım.

Son oturduğu yerde ise İyi yıllar pre-ze-rvat-if bu kazayı önleyebildin mi yazıyordu ve yine güldüm demiştir. Bunun üzerine hakim davayı reddetmiştir. Yani otobüste gülmesiyle h-mile kadını rahatsız eden genç adam h-mile kadına değil onun oturduğu yerlerde yazan yazılara ve yaşanan tesadüflere gülmüştü..

Sıradaki hikaye ise bir öncekinden biraz farklı. Hikayenin kahramanları h-mile bir kadın ve onun sadık dostu bir köpek. Biz insanların en sadık ve yakın dostları olan köpekler sadece bizlere arkadaşlık etmiyorlar aynı zamanda biz insanların göremediği olayları önceden fark edebiliyorlar. Amerika’da Keola adlı bu köpek de 2014’te Alhanna Butler ve nişanlısı Ricky Burdis ailesinin bir parçası haline gelmiş.

Sevimli köpeği ailelerine katmaktan ötürü çok mutlu olan çift henüz ellerinde koruyucu bir melek bulunduğunun farkında değillerdir. 2015 yılının Nisan ayında Alhanna, bir bebeği olacağını öğrenmiş ve Keola’nın bebeklerinin iyi bir arkadaşı olacağını tahmin etmiştir. Ancak bir süre sonra işler ters gitmeye başlamış ve Alhanna, doğumuna birkaç ay kala korkunç bel ağrıları yaşamaya başlamıştır.

Bu yüzden, doktora görünen Alhanna’ya doktor ağrının sadece ha-mile kalmasının bir yan etkisi olduğunu söylemiştir. Ancak hamilelik ilerledikçe Keola’da gariplikler görülmeye başlanmıştır. Sürekli havlayan, ağlayan, Alhanna’nın yanında tuhaf davranan Keola’nın sonunda bir şeyler anlatmaya ve çifti uyarmaya çalıştığı anlaşılmıştır.

Bunun üzerine doktora kontrole giden Alhanna ve eşi hayatlarının şo-kunu yaşamışlardır. H-amile kadın ö-l-üme çok yaklaşmıştır. Sırtındaki a-ğrılar is ciddi bir böbrek hastalığından kaynaklanmaktadır. Vücudunda ciddi en-feksiyonlar tespit edilen kadının tedavisine hemen başlanmış ve neyse ki kısa sürede iyileşmiştir. Alhanna ise hayatını kurtaranın köpeği Keola olduğunu billiyordur.

Ha-m-ileliğini sağlıklı bir şekilde sonlandıran Alhanna, Lincoln adını verdikleri sağlıklı bir bebek sahibi olmuştur. Keola’da artık hem bir dost hem de çocuk bakıcısı olmuş ve bu dört kişilik aile mutlu hayatlarına devam etmişlerdir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.