otuz dört yaşında

Magazin

Karın ağrısı şikayeti ile hastaneye giden 34 yaşındaki sevilen sanatçımızı kaybettik Sevilen sanatçılardan biri. K-arın a-ğrısı şikayet ile hastaneye gitti.

Ama malesef yaşama veda etti. Daha 34 Yaşındaydı. karın a-ğrısı ş-kayetiyle başvurduğu hastanede alındığı yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti.

TRABZON’un yerel sanatçılarından Mesut Kurt (34) karın ağrısı şikayetiyle başvurduğu hastanede alındığı y-oğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti.
Genç sanatçı memleketi Sürmene ilçesinde toprağa verildi. Trabzon’un tanınmış yöresel sanatçılarından Mesut Kurt, İstanbul’da yaşadığı evinde k-arın a-ğrısı şi-kayetiyle

Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi’ne başvurdu. Z-hir-lenme şü-phesiyle yoğun bakımda tedaviye alınan Kurt’un beyin ö-l-ü-mü gerçekleşti. Genç sanatçının yakınları, Kurt’un be-yin ö-l-ü-mü gerçekleştikten 72 saat sonra c-nazesini teslim aldı. Ö-lü-mü ile ilgili savcılık incelemesi başlatılan genç sanatçı memleketi Trabzon’un Sürmene ilçesi Soğuksu mahallesinde öğlen vakti kılınan c-na-ze namazının ardından toprağa verildi. C-enaz-eye, Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ile yerel sanatçılar katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.