oyun oynarken

Gündem

Olay Antalyada bir ara sokakta meydana geldi.. 2 yaşındaki kız çocuğu arkadaşlarıyla oyun oynuyordu.. Mahalle sakinlemeye başlamıştı. Mahalleye bir araba geldi ve 2 yaşındaki kızın..

Mahalleyi ayağa kaldıran o-lay.. 2 yaşındaki kız çöp atmaya giderken kamyonun altında c-a-n verdi
Antalya’da kardeşleri ile çöp atmaya giden ve daha sonra kamyonun altında oyun oynadığı sırada kamyonun hareket etmesi ile fe-ci şekilde ca-n veren 2 yaşındaki Suriyeli küçük kızın c-e-nazesi, gözyaşları arasında teslim alındı. A-cılı babayı yakınları teselli etti.

Olay, dün saat 18.30 sıralarında Kepez ilçesi Teomanpaşa Mahallesi 2311. Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yaşadıkları tek katlı müstakil evden iki kardeşi ile birlikte çöp atmak için dışarı çıkan 2 yaşındaki Tulin Abo Snısleh, kardeşlerinin dalgınlığından faydalanarak sokakta park halindeki bir kamyonun altında oynamaya başladı.

Kamyon sürücüsü Mehmet A., bu sırada aracı çalıştırarak hareket etti. Bir süre sonra kamyonun altında küçük kızın olduğunu gören vatandaşlar, kamyon sürücüsünü uyardı. O-lay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından kamyonun altından çıkarılan küçük kızın yaşamını yitirdiği belirlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.